Virgin Limited: Znovuzrození privátních ostrovů v Karibiku

Exkluzivní útočiště před podivnou dobou nabízí zrovuzrozené rezorty na privátních ostrovech Richarda Bransona. Člověk si tam může být jistý, že bude zaopatřený vším, na co si vzpomene, zároveň se ocitne stranou všech nežádoucích zájmů. Počasí je ideální, moře tak akorát. Důkladná rekostrukce po ničivém hurikánu Irma, který rezorty v roce 2017 víceméně srovnal se zemí, skončila už v dubnu. V tu chvíli se ovšem zahraničním návštěvníkům zavřely Britské Panenské Ostrovy. V listopadu se to nicméně jejich vládě trochu rozleželo a 1. prosince hranice zase otevřela. Na tursitickém ruchu koneckonců stojí celá tamní ekonomika. Vítáni jsou především turisté soukromí, což je ideální pozvánka na soukromé ostrovy, které si čerstvě můžete od Vánoc rezervovat.

Necker Island si Richard Branson koupil už koncem sedmdesátých let. Zaplatil za něj tehdy prý 180 000 USD. Ostrov dlouho sloužil jen jako soukromé sídlo Bransonovy rodiny, než se část vil rozhodl nabídnout veřejnosti. Po hurikánu Irma tu zbyla jen spoušť a Bransonovi tu už nebydlí, takže to, co dostanete dnes je jak vyzkoušené, tak zbrusu nové a navíc jenom vaše. Pronájem ostrova je zatím možný jen vcelku, pohodlně se tu usadí až 40 návštěvníků a cena začíná na 105 000 USD za noc. Zahrnuto je jídlo, pití i všechny služby. Během roku bude možné si v určitých týdnech pronajmout i jen jednu vilu. Cena za noc začíná na 5000 USD a zahrnuje také vše. Branson této nabídce říká “týdny oslav” a považuje ji za příležitost k seznamování lidí určité úrovně.

Méně známý Moskito Island je k dispozici za 33 000 USD za noc a 11 pokojů nebo 12 000 USD za noc a 4 pokoje. V ceně je aké vše od jídla a pití, přes aktivity a služby a po čtyřidvacetihodinovou lékařskou službu. Tento ostrov nemusí být jen váš. Jednak tam jezdí Richard Branson osobně, za druhé tam prodal několik vil svým známým. A několik pozemků je také ještě na prodej, tak se můžete porozhlédnout.

Podobné články

Prozkoumejte

To nejlepší z Islandu: 16 mimořádných zážitků

Díky svému ledovému půvabu se Island objevuje na bucket listu mnoha cestovatelů....

Za poznáním Itálie: 15 božských kulinářských zážitků

Pokud jde o jídlo, Italové jsou skuteční odborníci. Tento srdečný národ podává...

To nejlepší z Malediv: 7 úniků na kouzelné ostrovy

Šarm a přitažlivost Malediv není třeba představovat. Když se řekne "ráj na...

Premiéra hotelu Rosewood na Sardinii v roce 2022

Rosewood Hotels & Resorts se chystají na italský ostrov Sardinie, kde...

To nejlepší z Řecka: 8 okouzlujících prohlídek ostrovů

Objevte mimořádnou krásu řeckých ostrovů při úžasných prohlídkách, které vám nabízí naši...

Za poznáním Maroka: 10 autentických zážitků s místními

Maroko přináší potěšení smyslů pro všechny, kteří jej navštíví. Unikátní kombinace pohledů,...

Populární kategorie

Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro