Ultima Crans-Montana, Švýcarsko: 2 nové chalety pro nejnáročnější

Ultima Crans-Montana, Švýcarsko
Ultima Crans-Montana, Švýcarsko

Letos v prosinci se ve švýcarské Crans-Montaně otevřou dva nové chalety společnosti, která už svým názvem naznačuje, že luxusnější to být nemůže. Pokud znáte Ultima Gstaad, je vám to jasné. Chalety v Crans-Montaně by vám měly nabídnout to nejlepší z obou světů, jak soukromí rezidence, tak pětihvězdičkových hotelových služeb.

Větší chalet má k dispozici 11 suitů, z čehož dva jsou myšleny jako dětské ložnice a do každé z nich se vejde 5–8 dětí. Najdete v něm zvláštní prostory pro kulečník, cvičení jógy, plně vybavené fitko, ale také třeba kuřárnu nebo knihovnu. Nijak malý není ani menší chalet se šesti pokoji. Zařízení je v Ultima Crans-Montana ve stejném stylu jako v původním podniku v Gstaadu, což znamená hodně dřeva a kožešin, nějaký mramor a také mosaz.
Při pobytu v obou chaletech můžete využívat služeb obrovských lázní, k dispozici budete mít i kino, nepřetržitý servis i vlastního kuchaře.
Ultima Crans-Montana, Švýcarsko: obývací prostor v menším chaletu
Ultima Crans-Montana, Švýcarsko
Ultima Crans-Montana, Švýcarsko: jeden ze šesti suitů menšího chaletu
Ultima Crans-Montana, Švýcarsko
Ultima Crans-Montana, Švýcarsko: větší chalet má i svou knihovnu
Ultima Crans-Montana, Švýcarsko
Ultima Crans-Montana, Švýcarsko: … a také kuřárnu
Ultima Crans-Montana, Švýcarsko
Ultima Crans-Montana, Švýcarsko: jeden z jedenácti pokojů většího chaletu
Výhledy odtud budete mít jak na Mont Blanc, tak na Matterhorn a o zábavu postaráno ve všech ročních obdobích. Z Ženevy to sem trvá půl hodiny vrtulníkem nebo dvě hodiny autem.
Tip travel designera Exclusive Tours