Truck Surf, Portugalsko, Maroko: Hotel na kolečkách pro zapálené surfaře

Protugalsko: i tady se dá chvíli bydlet v relativně luxusním hotelu
Protugalsko: i tady se dá chvíli bydlet v relativně luxusním hotelu

V Portugalsku i Maroku najdete hodně pláží, kde se dá bezvadně surfovat, nikdo tam není, všechno kolem je krásné, ale těžko se tam dostává a ta krása spočívá mimo jiné v tom, že se poblíž ani nedá pořádně bydlet. Leda byste si najali hotel na kolečkách, který je s vámi objede. Přesně tohle napadlo Danielu Carneiro a Eduarda Ribeira, vášnivé surfaře, kteří to léta dělali ve vlastním karavanu. Koupili si proto Mercedes Actros, nechali mu na zakázku upravit celý hydraulický systém a proměnili ho v hotel na kolečkách – Truck Surf Hotel.

Není to samozřejmě hotel pětihvězdičkový, ale na to, kde všude v něm můžete bydlet, poskytuje pohodlí vrchovatě.

V patře najdete pět pokojů pro dva lidi, z toho čtyři s palandami a jeden s dvoupostelí pro pár,  v přízemí pak společný obývací prostor, terasu, kuchyni a koupelnu. Jídlo si můžete jak připravovat sami, tak nechat objednat, pokoje se jako v každém pořádném hotelu přes den uklízejí.

Hotel se dá pronajmout i jako celek pro partu přátel. Cestu si můžete určit sami a pokud nevíte kam, majitelé a provozovatelé v jedné osobě vám rádi udělají i kvalifikované průvodce.

Truck Surf, Portugalsko, Maroko: předělaný Mercedes
Truck Surf, Portugalsko, Maroko: předělaný Mercedes Actros
Truck Surf, Portugalsko, Maroko: vyhlídka zevnitř
Truck Surf, Portugalsko, Maroko: vyhlídka zevnitř
Truck Surf, Portugalsko, Maroko: kuchyně
Truck Surf, Portugalsko, Maroko: kuchyně a obývák v jednom
Truck Surf, Portugalsko, Maroko: pokoj pro pár
Truck Surf, Portugalsko, Maroko

Chcete víc než novinky? Tento týden vyjde nové číslo Travel Designu s cestou Miroslava Motejlka do New Yorku a Jižní Karolíny.