Afrika

Lucie Farova
TOP soukromé Jihoafrické Safari destinace
TOP soukromé Jihoafrické Safari destinace
Lucie Farova

Pokojem se linou zvláštní zvuky, ostré a rezonující, jako když se barytonový saxofon snaží najít prostor mezi basem a tenorem. Jak dlouho už hrají? Těžko říct, když soundtrack přírody hraje bez přerušení.

Přichází první slon. Ze soukromého bazénu sledujete, jak se vynořuje zbytek stáda. Veranda voní čerstvou kávou a croissanty a vy sledujete představení, kdy vůdčí samice zklidňuje dva mladé samce.

[the_ad id='155679']

Dole u řeky se slůňata cákají, zatímco se zbytek stáda napájí. A pak zmizí. Nyní začíná denní program safari, projížďka nebo možná procházka jihoafrickou destinací s nejbohatším výskytem divoké zvěře. 

Londolozi je místo, kde safari přijde za vámi. Neoplocená soukromá rezervace se nachází v oblasti Sabi Sands, která je součástí ekosystému Greater Kruger. Je to prémiové území pro velkou pětku, ideální pro první, druhé nebo desáté safari.

A mezi všemi těmi zvířaty najdete také moderní luxus, tři Relais & Chateaux kempy hluboko v zemi zvířat. Tree Camp a Private Granite Suites jsou určeny pouze pro dospělé, a navíc si je můžete rezervovat jen pro sebe. Výjimečný je také Pioneer Camp, zatímco Founders Camp je cenově dostupnější a nabízí také program Londolozi Cubs pro děti od šesti let.  

Všechny tyto kempy se vyznačují stylem a klidem a patří k tomu nejlepšímu kdekoli v Africe. Je to pět hvězdiček plus. A to ještě předtím, než se vydáte na safari.

Podobné články

Resort Danai, unikátní rodinný a špičkový plážový hotel v Řecku
Manta Resort, Indický oceán v přímém přenosu
Skrytý autentický drahokam Jihoafrické republiky
Zvolte měnu
EUR Euro
Top