Asie

Lucie Farova
To nejlepší z Malediv: 7 úniků na kouzelné ostrovy
To nejlepší z Malediv: 7 úniků na kouzelné ostrovy
Lucie Farova

Šarm a přitažlivost Malediv není třeba představovat. Když se řekne „ráj na zemi“, Maledivy jsou tím pravým místem. Tato relativně malá země v Indickém oceánu s téměř 1 200 ostrovy, průzračnými tyrkysovými vodami a kyprým bílým pískem je bezesporu kouzelnou oázou.

Odpočiňte si od každodenních povinností díky této luxusní kolekci hotelových resortů, kterou sestavili naši partneři z Kated.com: Discover Best of Maldives: 7 Enchanting Island Escapes

[the_ad id='155679']

Opulentní letoviska nabízí ticho a harmonii. Představte si vinoucí se dřevěné chodníčky se soukromými visutými bazény nad oceánem. Resorty se mohou pochlubit nabídkou jedinečných vodních dobrodružství, dynamickou gastronomií a dalšími zajímavými aktivitami. Každý zážitek je přizpůsoben na míru a představuje tak exkluzivní útočiště právě pro vás.

Objevte nerušený klid ve své privátní oáze. Dopřejte si pohodu a omlazující samotu, kterou vám přináší samotný ostrov.

Nově otevřený resort Ithaafushi od Waldorf Astoria je nyní nejnovějším a největším soukromým ostrovem maledivského souostroví. Chcete o něm dozvědět více? Podívejte se na náš příspěvek, který obsahuje kompletní informace.

Pokud dáváte přednost něčemu poněkud syrovějšímu, Amilla Maldives nedávno představila svůj nový projekt „glamping“. Svá dobrodružství zažijete ve třech nafukovacích bublinových stanech, zasazených přímo do džungle. Získejte všechny podrobnosti.

Podobné články

Resort Danai, unikátní rodinný a špičkový plážový hotel v Řecku
Manta Resort, Indický oceán v přímém přenosu
Skrytý autentický drahokam Jihoafrické republiky
Zvolte měnu
EUR Euro
Top