Hotel

Lucie Farova
Tento zásadní hotel v Brooklynu má být otevřen letos v létě
Tento zásadní hotel v Brooklynu má být otevřen letos v létě
Lucie Farova

Letos v létě bude otevřena zbrusu nová nemovitost populárního řetězce Ace Hotel, která se nachází přímo na okraji centra Brooklynu. Hotel s 287 pokoji bude druhou provozovnou firmy v New Yorku a zároveň jedním z největších v rámci jejich portfolia.

Projděte se po svazích Boerum Hill a prozkoumejte stromy lemované parky v sousedství, které ještě umocňují význam tohoto neustále se rozvíjejícího venkovního prostoru.

Architektura od Stonehill Taylor pod vedením Romana a Williamse, a rovněž kulturní historie této oblasti, byla začleněna do designu interiéru i exteriéru. Jelikož se jedná o druhou vystavěnou budovu řetězce Ace, fasáda této stavby vychází z filozofie jednoduchého modernismu, jehož cílem je harmonie s holistickými ideály čtvrti.

Vysoce umělecký přístup má zachytit radikální transparentnost čtvrti, a to od konstrukčních metod až po výběr materiálů. 

Zážitek z ubytování začíná již v animované lobby, kde jsou hosté přivítáni s cílem, aby se cítili jako doma. Prostorný a otevřený, tento přístup je dalším odkazem na všestranný obraz Brooklynu a jeho společných i kreativních prostor. Hotelové pokoje kombinují okna od podlahy ke stropu s originálními uměleckými prvky vytvořenými místními umělci. Rozhodnete-li se pro vyšší patro, budete mít panoramatický, 360° výhled na Brooklyn, Manhattan, Staten Island a Sochu svobody. Od nástěnných maleb, které zdobí koupelny, až po jedinečně kombinovanou kolekci vybavení, každý detail vzdává hold domácí kultuře ručně modelovaného výrazu.

Tento hmatatelný a interaktivní duch je dokonalým ztělesněním rovnostářství, Brooklynského národního prostředí a kouzla, které stále přitahuje návštěvníky do této čtvrti.

„Budujeme Ace Brooklyn roky; celé město se od svého vzniku několikrát proměnilo,“ řekl prezident Ace Hotel Group Brad Wilson. „To je přesně ten duch, kterého jsme se snažili zrcadlit v každém rohu našeho nového domova – nevyčerpatelná vynalézavost, která je jedinou konstantou čtvrti.“

V naději, že rozšíří svoji mezinárodní stopu, má společnost v letošním roce v plánu otevřít další dvě nemovitosti v Torontu a Sydney. Přestože zatím neexistuje oficiální datum spuštění, Ace Hotel Brooklyn letos přivítá své první hosty.

Podobné články

Intimní gastronomický zážitek v Beratu
Památka ve stylu Art Deco, zbrusu nový hotel Pendry Chicago
Borgo Santo Pietro, butiková rezidence toskánských snů
Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Top