Soukromým tryskáčem po 10 nejlepších golfových hřištích od Floridy po Patagonii

Chcete si dopřát mimořádný golfový zážitek ve společnosti podobně laděných lidí? Udělejte si v říjnu 20 dní času a přihlašte se na zájezd, který pořádá TCS World Travel ve spolupráci se společností Kalos Golf.

Je to sice zájezd poněkud extravagantní, ale pokud na to máte chuť a peníze (od 94 000 $ na osobu), užijete si.

Začíná se 1. října na Floridě v Orlandu v resortu Four Seasons, chcete-li si ovšem zahrát na místním hřišti Tranquilo, které stavěl Tom Fazio, doporučuje se příjezd o den dřív.

Cesta vás zavede do sedmi zemí, mezi jednotlivými zastávkami se létá speciálně upraveným Boeingem 757.

Z Orlanda zamíříte na Barbados, kde si kromě dalšího hřiště Toma Fazia užijte bílých pláží v Sandy Lane; následuje Peru, kde si můžete odskočit do ruin slavného inského města Machu Picchu; Chile s ochutnávkami vín a hřištěm vysoko v poušti; Argentina s živoucí metropolí Buenos Aires i hřištěm v patagonském národním parku Nahuel Huapi; brazilské Rio de Janeiro (které vám představíme v podzimním čísle tištěného čtvrtletníku Travel Design) a nakonec Dominikánská republika s hřištěm od Jacka Nicklause.

Bydlet budete v hotelích, které jistě neurazí váš jemnocit – Four Seasons, Belmond, Ritz-Carlton. Kapacita zájezdu je 52 hostů.

Zelená opice, Barbados
Zelená opice, Barbados
Chapelco Golf Club, Argentina
Chapelco, Argentina
Golfový klub Llao Llao, Argentina
Llao Llao, Argentina
Golfový klub Punta Espada, Dominikánská republika
Punta Espada, Dominikánská republika

Mnoho další inspirace a tipů v oblasti luxusního cestování najdete v tištěném čtvrtletníku Travel Design.