Six Senses, Singapur: První městský hotel řetězce, který se důkladně stará o celé vaše tělo

Six Senses, Singapur: Maxwell otevírá v dubnu
Six Senses, Singapur: na místě někdejších opiových doupat

První městský hotel Six Senses jsou vlastně rovnou hotely dva. Společnost si pro svůj záměr vybrala dvě historické budovy v Čínské čtvrti Singapuru. Pečlivě je zrestaurovala a zároveň jim vtiskla vlastního ducha. Jestli máte rádi různorodé směsi, tohle by se vám mohlo líbit: čínský porcelán, malajská práce se dřevem, francouzská okna, portugalské okenice, korintské nebo spíš novoklasické pilastry. Člověk se až těší, kdy tomu konečně někdo řekne novokoloniální architektura. Nebo taky kreolská. Protože kdybyste někdy chtěli vidět zhmotnění vzniku kreolských jazyků, tohle by zrovna mohl být dobrý model. Kolem pak čínská čtvrť plná hospod, malých obchodů a barů. To vše v místech, kde ještě celkem nedávno převládala opiová doupata a herny. Časy se mění, ale něco z toho ducha zůstává.

Six Senses, Singapur: připravte se na hodně zlaté
Six Senses, Singapur: připravte se na hodně zlaté
Six Senses, Singapur: restaurace
Six Senses, Singapur: restaurace

První z budov, Duxton, otevře v dubnu. K dispozici bude 49 pokojů různých velikostí, každý jinak zařízený. Kromě obvyklého servisu nabídne i konzultace se špičkovým tradičním čínským lékařem a bylinkovou terapii.

Druhá budova, Maxwell, otevře o tři měsíce později, nabídne 120 a pokojů a suit různých velikostí a mimo jiné i venkovní bazén.

Obě budovy jsou od sebe kousek pěšky a hosté Six Senses mohou bez omezení využívat služeb obou.

zdroj: Exclusive Tours


Chcete víc než jen novinky? Najdete to v čtvrtletníku Travel Design.