Nemovitosti v zahraničí

Jiří Zbořil
Six Senses La Sagesse Grenada: všech šest smyslů v Karibiku
Six Senses La Sagesse Grenada: všech šest smyslů v Karibiku
Jiří Zbořil

Otevření prvního rezortu Six Senses v Karibiku se plánuje na podzim 2022. Najdete ho na jednom z výběžků Granady v blízkosti pláže La Sagesse. Vše se chystá zcela v duchu značky, což znamená velký důraz na spa, udržitelnost a celkovou uvolněnost. Žádné plasty a potraviny z vlastních zdrojů.

Na celkem 11 hektarech bude k dispozici 56 pokojů, 7 jednoložnicových vil a 2 dvouložnicové, velká zahrada s kořením a spa, vše uspořádané ve stylu karibské vesnice. Na to vše se můžete těšit za necelé dva roky.

Do té doby ale můžete udělat i víc. Kromě rezortu se totiž připravují tří- až čtyřpokojové vily na prodej. Všechny budou zasazené ve stráni nad zátokou, každá se zahradou okolo 2000 metrů čtverečních a sedmnáctimetrovým bazénem.

K prodeji byl zřízen investorský program, který mimo zajišťuje, že si spolu s koupí vily můžete požádat o grenadské občanství pro sebe i svou rodinu, které by se později mělo stát dědičné. Navíc stačí akcie programu držet po dobu pěti let. Pak je můžete prodat a občanství vám zůstane.

Six Senses La Sagesse, Grenada

Podobné články

Aman New York: útočiště v srdci Manhattanu a několik bytů na prodej
Central Park Tower, New York: Nejvyšší bydlení na světě
Pitcairn, Tichý oceán: Pozemky zdarma
Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Top