Hotel

Lucie Farova
Six Senses Kaplankaya, odhalte smyslnou stránku Bodrumu
Six Senses Kaplankaya, odhalte smyslnou stránku Bodrumu
Lucie Farova

Objevujte krásy Bodrumu z místa, kde se plně soustředí na vaše blaho. V Six Senses Kaplankaya je prioritou optimální zdraví.

Resort se nachází na klidném pobřeží zálivu, na jehož druhé straně se rozkládá Bodrum. Nasedněte do privátního člunu a do hotelu připlujte ve velkém stylu. Zde na vás čeká elegantní, útulná vila, která příjemně překvapí svým prostorem. Dopřejte si přirozené světlo a teplé tóny klidného interiéru. 

Nicméně, nepodléhejte nutkání zabydlet se ve svém novém domově, protože na vás čeká celý resort. Nasedněte do buggy a projeďte se po rozlehlých pozemcích. Prožijte odpoledne procházkou po přilehlé písečné zátoce. V okolí najdete množství starověkých památek nebo se vydejte na jednodenní výlet do Didymy, Efezu, Milétu a Priene. Jednoduše uveďte své preference a zbytek nechte na odborném personálu.

Ať už jste pár, nebo cestujete jako velká rodina, ekologický charakter resortu nabízí dostatek smyslného kouzla pro každého.

Prozkoumejte rozlehlý dvoupatrový wellbeing komplex. Dopřejte si hydrotermální kůru v přepychovém Spa. Dokonalé fitness centrum uvítají ti, kteří hledají aktivnější pobyt. Nebo raději procvičujete svou mysl? Venkovní terasy na jógu a meditační zóny poskytují dostatek příležitostí k dosažení rovnováhy a resetování mysli.

Tento regenerační duch je ctěn jak při stolování, tak v dekoraci. Zvolte si že čtyř míst, kde se servírují pokrmy s čerstvými a organickými příchutěmi připravenými dle standardu udržitelné kuchyně.

Unikněte z reality a přemýšlejte o tom, co vám přináší nejvíce klidu a radosti. Ponořte se hlouběji do pohody a nechte se unášet svůdnými výhledy na moře.

Vychutnejte si večeři při svíčkách na pláži, zaposlouchejte se do zvuků Egejského moře, které samo o sobě dodává životní energii a nechte s láskou připravená jídla nasytit vaši mysl, tělo i duši.

Budete svědky splynutí poklidné krajiny a holistické kultury, a velmi brzy pochopíte, že pokud jde o odpočinek a relaxaci, je Six Senses Kaplankaya nejlepší.

Podobné články

Intimní gastronomický zážitek v Beratu
Památka ve stylu Art Deco, zbrusu nový hotel Pendry Chicago
Borgo Santo Pietro, butiková rezidence toskánských snů
Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Top