Rosewood letos otevře svůj první hotel ve Španělsku

Legendární madridský hotel Villa Magna se stal majetkem společnosti Rosewood Hotels, což znamená, že luxusní řetězec udělal svůj první krok do Španělska.

Místem čtvrtou evropské akvizice se tak po Londýně, Paříži a Toskánsku stává centrum Madridu.

Jak už to tak při změně vlastníka bývá, čeká hotel v nejbližší době důkladná rekonstrukce. Otevírat se bude po jejím mdokončení, což by mohlo být koncem roku 2021.

Pětihvězdičkoý hotel nabízí 150 pokojů a suitů a velmi příjemnou strategickou polohu kousek od mnoha podstatných míst na známém bulváru Paseo de la Castellana boulevard. Pohodlně pěšky to budete mít hlavně ke třem nejslavnějším madridským muzeím, stejně jako do obchodního centra Serrano.

Nové úpravy mají zachovat vše, co patří k typickému madridskému životnímu stylu, zároveň přidají něco z nejnovějších vymožeností vědy a techniky.

„Madrid je jako jedno z nejlákavějších kulturních hlavních měst světa pro vztyčení rosewoodské vlajky ideální destinace,“ tvrdí výkonná ředitelka Rosewoodu Sonia Chengová.

„Je to mekka umění, kultury i kulinářství, která dokonale vyvažuje staré s novým. Nabízí perfektní plátno pro naše průvodce A Sense of Place Philosophy. Těšíme se, že na tomto speciálním místě do Španělska vneseme svůj diferencovaný přístup k ultraluxusní pohostinnosti.”

Rosewood Villa Magna je ale jen jednou z několika nových nemovitostí, které se připravují v rámci evropské expanze hotelové skupiny v příštích třech letech.

Společnost se sídlem v Hongkongu bude brzy rozšiřovat své portfolio díky otevření Rosewood Vienna (2022), Rosewood Amsterdam (2023), Rosewood Munich (2023) a Rosewood Rome (2023).

Zároveň s přípravami vůbec první nemovitosti na kontinentu se v současnosti pracuje také na druhém rosewoodském hotelu v Londýně.

Podobné články

Prozkoumejte

To nejlepší z Islandu: 16 mimořádných zážitků

Díky svému ledovému půvabu se Island objevuje na bucket listu mnoha cestovatelů....

Za poznáním Itálie: 15 božských kulinářských zážitků

Pokud jde o jídlo, Italové jsou skuteční odborníci. Tento srdečný národ podává...

To nejlepší z Malediv: 7 úniků na kouzelné ostrovy

Šarm a přitažlivost Malediv není třeba představovat. Když se řekne "ráj na...

Premiéra hotelu Rosewood na Sardinii v roce 2022

Rosewood Hotels & Resorts se chystají na italský ostrov Sardinie, kde...

To nejlepší z Řecka: 8 okouzlujících prohlídek ostrovů

Objevte mimořádnou krásu řeckých ostrovů při úžasných prohlídkách, které vám nabízí naši...

Za poznáním Maroka: 10 autentických zážitků s místními

Maroko přináší potěšení smyslů pro všechny, kteří jej navštíví. Unikátní kombinace pohledů,...

Populární kategorie

Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro