Hotel

Lucie Farova
Resort Danai, unikátní rodinný a špičkový plážový hotel v Řecku
Resort Danai, unikátní rodinný a špičkový plážový hotel v Řecku
Lucie Farova

Dlouhodobá popularita Řecka bohužel vedla k tomu, že většina nejlepších pláží v zemi se dostala do rukou nadnárodních společností a velkých letovisek. Resort Danai je tedy opravdovou lahůdkou. 

Tento resort se nachází na vznešené pláži Chalkidiki, zalité sluncem a zůstává v rodinných rukou. Je vhodný pro rodiny a má vynikajícím umístění na Egejském poloostrově Sithonia. S 57 apartmá a 6 vilami je to na řecké poměry malé letovisko. Odlehlost a soukromí navozují osvobozující pocit prostoru. Toto rozhodně není středisko pro páry, které vyhledávají noční život. Je ideální pro rodiny hledající klidnou dovolenou v severním Řecku. Nejbližší letiště v Soluni je asi hodinu cesty odtud.

[the_ad id='155679']

Modrá a bílá dominují scéně v souladu se stylem, který odráží řecké tradice. Robustní sloupy, modré bazény, výhledy na Egejské moře a vzdušný design. K dispozici jsou lázně, vynikající vinný sklípek (vinný sklep majitelů) a znatelně vysoký poměr personálu a hostů, což je vždy plusovým bodem zařízení provozovaného přímo majitelem. Služby zahrnují i péče o děti, což je další důvod, proč je tento resort fantastická volba pro rodiny. Pláž je odlehlá a privátní, atmosféra je nádherně neformální.

Pozornost je zaměřena na detaily. Všemu je zde s neuvěřitelnou lehkostí věnována tak unikátní a vzácná péče, na kterou narazíte pouze v nemovitostech provozovaných přímo jejich majitelem.

Podobné články

Manta Resort, Indický oceán v přímém přenosu
Skrytý autentický drahokam Jihoafrické republiky
Překročte hranice Dubaje a objevte ostatní Emiráty
Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Top