První třída Emirates: Začaly závody ve zbrojení?

Po první třídě Singapurských aerolinií představují svou novou první třídu také Emirates. Jako by se s tím roztrhl pytel. V novém Boeingu 777-300 ER  je klientům first class k dispozici 6 luxusních suitů.

Tvůrci designu se prý inspirovali u mercedesů třídy S. Kožené sedačky slibují pocit téměř nulové gravitace, podle libosti si můžete nastavit teplotu i světlo, k výbavě patří spací potřeby a kosmetika Bvlgari, bavit se budete s pomocí největší obrazovky v leteckých prvních třídách. Nejdekadentnější vymoženost (aspoň z našeho pohledu) ovšem najdete ve suitu umístěném uprostřed letadla, který je vybaven okénky, do nichž se promítá pohled z letadla, takže pocitově zažíváte stejný výhled, jako byste měli opravdová okna.

První třída Emirates podle Mercedesu
První třída Emirates podle Mercedesu
První třída Emirates podle Mercedesu
První třída Emirates nezná suit bez výhledu

 

U představení pochopitelně nemohl chybět Sam Chui, který vám své dojmy nabídne z první ruky. Ten kluk se poslední dobou nezastaví.

K první třídě Emirates budeme mít od začátku mnohem blíž než k té singapurské. Bude totiž od prosince létat na linkách mezi Dubají a Ženevou a Dubají a Bruselem.


Uložit

Uložit

Uložit

Uložit