Prince Park Tower, Tokio: Královské výhledy

Prince Park Tower, Tokio
Prince Park Tower, Tokio: královský suit v evropském stylu

V jednom z nejzelenějších center Tokia, kousek od tokijské „Eiffelovky“ (ano, není to oficiální název, který zní Tokijská věž, ale co vás tak asi při pohledu na ni napadne?) nedávno skončilo důkladná rekonstrukce  hotelu The Prince Park Tower Tokyo. Pokud potřebujete být v Tokiu, ve středu dění a máte rádi výhledy, japonský design a evropské pohodlí, je prakticky stoprocentní pravděpodobnost, že si tohle místo zamilujete.

K dispozici je celkem 603 pokojů a suitů ve 33 patrech. Nejvíce služeb, přepychu a pohodlí najdete ve suitech královského patra (royal floor), kde se o vás postará osobní butler, nlepší vyhlídky zase v horní části hotelu. Od 29. patra výše se stáváte členy prémiového klubu sice bez butlera, ale také s řadou doplňkových služeb (napřiklad přístup do spa v ceně).

Pokud si na výšky nepotrpíte, ale zase oceníte japonskou zahradu, přijdete si na své v přízemí. Ač uprostřed města, obklopí vás klid.

Součástí hotelu je sedm restaurací (pět japonsky orientovaných, jedna čínská a jeden steak-house) a dva bary (jeden úplně dole, druhý na střeše), takže ani v tomto směru se tu nudit nemusíte.
A kdy nejlépe do Tokia vyrazit? Přece na rugbyové mistrovství světa, které se příští podzim odehraje v Japonsku. Finále se sice hraje v Jokohamě, v Tokiu bude k vidění „jen“ zápas o třetí místo, odehraje se tu ale spousta zajímavých zápasů ve skupinách a hrát tu bude mimo jiné i Japonsko a Nový Zéland.
Prince Park Tower, Tokio: výhledy i z koupelny
Prince Park Tower, Tokio: výhledy i z koupelny
Prince Park Tower, Tokio: výhledy z restaurace
Prince Park Tower, Tokio: výhledy z restaurace
Prince Park Tower, Tokio: suit se zahradou
Prince Park Tower, Tokio: suit se zahradou v japonském stylu

Tip travel designera Exclusive Tours.