Premiéra hotelu Rosewood na Sardinii v roce 2022

Rosewood Hotels & Resorts se chystají na italský ostrov Sardinie, kde bude v roce 2022 uveden hotel Rosewood Porto Cervo.

Sardinské letovisko se připojuje k sesterskému projektu Rosewood Castiglion Del Bosco v Toskánsku a bude se rozkládat na pobřeží Costa Smeralda, jen 1,5 km jižně od pobřežního města Porto Cervo. Tato oblast je proslulá svými bílými písčitými plážemi a křišťálově čistým mořem, které si hosté budou moci vychutnat spolu s plně personalizovanými službami hotelu.
Designérský tým bude teprve oznámen, avšak resort má být vystavěn ve stylu okouzlující atmosféry realit, které přináší spoustu klidu a soukromí v této vyhledávané destinaci.

Samotný hotel bude sestávat z 65 nádherných pokojů, včetně 26 apartmánů. Výjimečné soukromí se 180 stupňovým výhledem na moře bude výsadou každého pobytu. Čtyři jedinečné jídelní prostory budou nabízet svým hostům skvělý výběr kulinářských zážitků. Ty zahrnují bistro a salonek, kde budou servírovány luxusní pokrmy spolu s míchanými koktejly odrážejícími rozmanité barvy a chutě místních produktů. Pro příjemně strávené chvíle při pozorování nádherného Středomoří se v hotelovém baru u bazénu a v plážovém klubu rozezní živá hudba.

Charakteristické lázeňské procedury zahrnující řadu tělových terapií a na míru sestavených omlazovacích kůr budou příznačným rysem tohoto ostrovního letoviska. Jejich cílem je poskytnout rozkoš a navodit harmonii mezi tělem a myslí.

Tato vskutku luxusní ostrovní svatyně bude protkána svěžími zahradami, po kterých se návštěvníci mohou toulat ve svém volném čase, zatímco si užívají přírodních krás okolního pobřeží. Hosté budou také moci využívat soukromé molo, které nabídne rychlý a pohodlný přístup lodí na živou společenskou scénu města.

„Rosewood Porto Cervo bude ukázkovým příkladem naší vizionářské a inovativní ambice vytvořit naprosto unikátní střediska stvořená výjimečným pohledem Rosewood,“ říká Sonia Cheng, generální ředitelka společnosti Rosewood Hotels. “Těšíme se, že vytvořením tohoto luxusního útočiště na Sardinii, představíme také filozofii naší značky Sense of Place.”

Spojením pokračující expanze společnosti po celé Evropě bude Rosewood Porto Cervo jedním ze tří nových italských hotelů, které zaujmou místo vedle Rosewood Venice a Rosewood Rome, jenž mají být oba otevřeny v roce 2023.

Podobné články

Prozkoumejte

Glamping v Chile? Toto je to pravé místo!

V posledním desetiletí došlo k obrovskému nárůstu trendu, kterým je glamping -...

Oetker Collection uvede první nemovitost v Ženevě

Oetker Collection letos v září oficiálně otevře dveře své nové nemovitosti v...

Nejlepší destinace pro gurmány

Nejlepší destinací pro gurmány, kterou jsem kdy navštívil, je Emilia Romagna.Emilia Romagna...

Chcete se více přiblížit zvířatům? Zkuste cyklistické safari

Jednou z nejlepších a nejdivočejších věcí, které jsem kdy udělal, bylo projet...

Objevte jeskynní hotel na prahu modrých kopulí ostrova Santorini

Vedle proslulého kostela Santorini s modrou kopulí, na začátku nejvýznamnější pěší stezky...

Noka Camp – oáza na útesu v Jihoafrické republice

První ze dvou nemovitostí společnosti Lepogo Lodges, Noka Camp nabízí osvěžující nádech...

Populární kategorie

Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro