Potápěčský ráj pro začátečníky i pokročilé

Chcete partnerovi ukázat krásy potápění a přimět ho, aby se do hlubin spouštěl s vámi? Nebo začít zasvěcovat své děti? Nenajdete lepší místo, než je Velaa.

Rezort Velaa Private Island si na jednom z maledivských ostrovů nechal před pár lety postavit Jiří Šmejc, protože prý nenacházel nic, co by vyhovo- valo jeho představám. Není těžké pochopit, co tím myslel. Jedna věc je totiž hrát si na Robinsony a zase úplně jiná využít atraktivního prostředí a doplnit jej vším, co moderní lidský svět poskytuje. Kromě špičkových francouzských vín a světové kuchyně tedy třeba spoustu technických hraček pro nejrůznější druhy vodních sportů. Mimo jiné i dokonalým vybavením a servisem nejen pro pokročilé, ale i nezkušené či zcela začínající potápěče. Aby se ovšem člověk pustil do něčeho, co nezná, potřebuje k tomu vždy dostatečnou motivaci. V případě potápění mu ji na ostrově Velaa zajistí malá ponorka, jež mu umožní prohlédnout si podvodní svět z perspektivy, kterou do té doby znal jen z filmů nebo fotografií.

A pak už stačí jen postupovat krok za krokem pod vedením zkušených instruktorů. Celkem se tu nabízí patnáct bezvadných potápěčských lokalit s různými druhy obtížnosti, přičemž každá je něčím speciální.

Velaa Private Island: Pohled na hladinu z terasy vašeho příbytku taky není k zahození.

Related Stories

Prozkoumejte

Six Senses, Bhútán: 5 nových rezidencí Šesti smyslů ve...

Dlouho se na to čeká a postupně k tomu dochází. Z pěti nových rezidencí...

Instagramová architektura ve městě i v divočině

Výhled jako žádný jiný Současnou kulturu významně ovlivňují...

Potápěčský ráj pro začátečníky i pokročilé

Chcete partnerovi ukázat krásy potápění a přimět ho, aby se do hlubin spouštěl...

Perla v Dubaji

La Perle, Al Habtoor City Už skoro dva...

Sedm dní v Persii

Vstup do paláce Tabatabai v Kášánu. Ve stejném duchu fungují všechny...

Populární kategorie

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno