Best of Travel Design

Lucie Farova
Porto Zante, Zakynthos - užijte si pobyt na světové úrovni
Porto Zante, Zakynthos - užijte si pobyt na světové úrovni
Lucie Farova

Řecký vilový resort vás vítá ve svém půvabném sídle. Toto je Porto Zante Villas & Spa a nachází se na ostrově Zakynthos.

Tento kousek řeckého ráje leží západně od pevniny a byl speciálně navržen pro elitní společnost v cestovním ruchu. Nachází se přímo na pláži a má privátní písečný úsek. Najdete tu vše, co potřebujete pro dovolenou na světové úrovni. Ukrytá zátoka, kterou hotel nazývá domovem, nabízí absolutní izolaci pro hosty resortu. Okolí je známé vesnicemi s benátskou architekturou a okouzlujícími tyrkysovými odstíny mořské vody.

[the_ad id='155679']

Tento oceňovaný resort disponuje 9 luxusními vilami. Každá z nich leží přímo u pobřeží a je vybavena toaletním zařízením Bvlgari, venkovními salonky Gervasoni a soukromými vyhřívanými bazény.

Vily jsou doplněny o luxusní zábavní systémy a dobře vybavené kuchyně, jsou zde však i dvě restaurace, kde je podávána široká škála autentické kuchyně. Jednotlivé budovy jsou zasazeny ve svěží zahradě a jejich interiér je doslova nabitý vybranými uměleckými díly a dekoracemi.

Vychutnejte si klid, který přichází se skutečnou samotou, když procházíte bohatou zelení. Nechte se unést živými barvami a přírodními květinovými dekoracemi tohoto útočiště.

Myšlenka na péči v lákavém spa vás přivádí zpět. A tak postupujete dále do svatyně, která se stará o všechny smysly.

Holistické terapie se zde snoubí s nádherným výhledem na moře. Když se oddáváte proslulé hluboce omlazující kůře, zvuky a svěží vůně moře nikdy nejsou příliš daleko. Teplo slunce jen umocňuje pocit odpočinku. Sledujte třpytivou vodní hladinu a relaxujte. Vůně řeckých bylinek a exotického koření se postarají se o vše ostatní.

Když slunce začíná klesat za obzor a blíží se večer, v nabídce je dostatek možností, jak ukojit potřeby chuťových buněk.

V restauraci Club House se podávají vynikající řecká a středomořská jídla, zatímco restaurace Maya servíruje čerstvé asijské fúze, organické produkty a další speciality přímo pod širým nebem. 

Pokud byste spíše preferovali exkluzivnější scénu večeře z pohodlí své vlastní vily, pak máte k dispozici příjemný profesionální personál, který rád splní všechny vaše požadavky a přání.

Kouzlo večera dokreslují lahodné koktejly v hotelovém baru. Ti z vás, kteří cestují s dětmi, si mohou nerušeně užívat večera, protože dětský klub se postará o dobrou zábavu vašich ratolestí.

Služby jsou zde vynikající a možnosti nekonečné. Pokud si chcete trochu odpočinout od výjimečného hotelového luxusu, můžete vyrazit na individuální výlet, který je vždy designován na míru.

Porto Zante Villas & Spa zachycuje půvab Řecka a posouvá jej na novou úroveň. Vychutnejte si starověké příběhy, které tato země vyzařuje a zároveň si užijte klid a pohodu sdílených intimních okamžiků.

Podobné články

Resort Danai, unikátní rodinný a špičkový plážový hotel v Řecku
Manta Resort, Indický oceán v přímém přenosu
Skrytý autentický drahokam Jihoafrické republiky
Zvolte měnu
EUR Euro
Top