Máte rádi Karibik, ale nechce se vám moc daleko? Naplánujte si svátky nebo rovnou příští léto na ostrově, kde své prázdniny tráví britská královská rodina. Letos se údajně princ Wiliam a Kate Middleton s rodinou uchýlili na ostrov Tresco. Jejich mluvčí to sice nemůže oficiálně potvrdit, princ William tu však byl už jako malý chlapec s rodiči a loni ostrov navštívil i na oficiální návštěvě.
Tresco je druhý největší ostrov na britském souostroví Scilly západně od pobřeží Cornwallu. Scillské ostrovy jsou zajímavé krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysovou vodou, kterou si lidé spíš spojují s Karibským mořem. Dorazit můžete lodí, letadlem i helikoptérou a k ubytování se vám nabízí široký výběr sofistikovaných hotelů nebo chat k pronajmutí. Kate a William si vybrali krásnou vilu Dolphine House s velkou zahradou, terasou a nádhernými výhledy na moře a pláže. Zde začínají týdenní ceny na 4 865 librách v sezóně a 2 230 librách mimo sezónu.
Tresco nabízí velké množství aktivit na každou roční dobu, a když vás omrzí, můžete snadno lodí přeskočit na jiný ostrov. Za hezkého počasí si můžete užívat vodních sportů, potápět se s tuleni nebo se jen tak projít po pláži nebo po nádherných zahradách. Při horším počasí je možné se uchýlit do lázní, vnitřních bazénů a početných galerií, muzeí a butiků.