Plánovaný debut Rosewood Venice v roce 2023

Rosewood Hotels & Resorts se ještě jednou představí v Itálii, aby uvedl novou nemovitost ve zbožňovaném městě Benátky.

Rosewood Venice, který bude debutovat v roce 2023, se připojí k sesterskému projektu Rosewood Castiglion Del Bosco v Toskánsku. Stane se tak v návaznosti na očekávanou premiéru resortu Rosewood Porto Cervo na Sardinii, která proběhne v příštím roce.

Hotel se bude nacházet v překrásné budově Palazzo Dona Giovannelli, v budově z 15. století, kterou vytvořil známý architekt Filippo Calendario, jenž mimo jiné navrhl ikonický palác Palazzo Ducale. Rosewood Venice bude v samém srdci čtvrti Cannaregio a bude těžit z centrální polohy doslova obklopené nejpozoruhodnějšími památkami tohoto historického města. Hosté získají pozici na břehu kanálu poblíž proslulých míst, jako je Strada Nova, Piazza San Marco a Basilica di San Marco. Hlavní vchod hotelu v gotickém stylu na Rio di Noale, bude umožňovat pohodlný přístup od vody k prvnímu vnitřnímu nádvoří komplexu.

Na všechny návštěvníky zde bude čekat interiér zdobený bohatými štuky a freskami, velkolepé tapiserie a krby. Dekorace budou zrestaurovány s ohledem na zachování původních detailů avšak současně budou zahrnovat celou řadu moderního vybavení k přizpůsobení historického jádra budovy. Samotná budova bude obsahovat přibližně 50 pokojů a apartmánů, které budou esteticky inspirovány bohatým kulturním dědictvím a legendární minulostí této palácové stavby.

Budou také představeny dvě ikonické restaurace, včetně vkusného piano baru. Dvě vzácná, zděná nádvoří v rámci panství poskytují vynikající prostor pro venkovní rozjímání a stolování. V luxusním hotelu naleznete také nejmodernější fitness centrum, rozsáhlé prostory pro pořádání společenských akcí a proslulé lázně Sense A Rosewood Spa, které návštěvníkům Benátek nabídnou možnost úniku od shonu italských ulic.

„Jako jedno z nejromantičtějších měst v Evropě, milované pro svou dechberoucí architekturu a proslulé kanály, jsou Benátky ideálním místem pro nejnovější projekt Rosewood v našem rychle se rozvíjejícím evropském portfoliu,“ říká generální ředitelka Rosewood Hotel Group Sonia Cheng. “Benátky, které jsou oslavovány za svou významnou roli v rozvoji italského obchodu, kultury a umění, zrají s historií a přírodními krásami.” Těšíme se, až poskytneme hostům bezkonkurenční přístup k mnoha pokladům.“

Podobné články

Prozkoumejte

Glamping v Chile? Toto je to pravé místo!

V posledním desetiletí došlo k obrovskému nárůstu trendu, kterým je glamping -...

Oetker Collection uvede první nemovitost v Ženevě

Oetker Collection letos v září oficiálně otevře dveře své nové nemovitosti v...

Nejlepší destinace pro gurmány

Nejlepší destinací pro gurmány, kterou jsem kdy navštívil, je Emilia Romagna.Emilia Romagna...

Chcete se více přiblížit zvířatům? Zkuste cyklistické safari

Jednou z nejlepších a nejdivočejších věcí, které jsem kdy udělal, bylo projet...

Objevte jeskynní hotel na prahu modrých kopulí ostrova Santorini

Vedle proslulého kostela Santorini s modrou kopulí, na začátku nejvýznamnější pěší stezky...

Noka Camp – oáza na útesu v Jihoafrické republice

První ze dvou nemovitostí společnosti Lepogo Lodges, Noka Camp nabízí osvěžující nádech...

Populární kategorie

Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro