Perla v Dubaji

La Perle, Al Habtoor City

Už skoro dva roky působí v Dubaji stálé divadelní představení, které nemá ve světě obdoby. La Perle v Al Habtoor City se dá přirovnat snad jedině k vystoupením Cirque de Soleil. Neuvěřitelné výkony všech vystupujících ovšem navíc doplňuje architektura vybudovaná přesně pro tuto show. Výsledný dojem proto předčí vše. Podobně okouzlující zážitky mohli snad v šedesátých letech zažívat návštěvníci Laterny Magiky v Praze. Doba však pokročila.

La Perle, Al Habtoor City

Lístky pochopitelně nejsou nejlevnější, ale můžete je koupit s předstihem a hlavně se v nadcházející letní sezóně dají očekávat výrazné slevy. Jestli jste La Perle ještě neviděli, rozhodně vám za výlet do Dubaje stojí. Představení se koná dvakrát denně od úterý do pátku, první od 19:00, druhé od 21:30, v sobotu pak od 16:00 a od 19:00. Ať už budete bydlet kdekoli, do divadla se dostanete snadno Uberem, který v Dubaji funguje dokonale, popřípadě metrem, které staví hned vedle.

La Perle, Al Habtoor City

A pak už zbývá jen dostat se do Dubaje, což Vám nejlépe ze všech zajistí letecká společnost flydubai, jejíž letadla nabízejí dostatek pohodlí i v ekonomické třídě.

Dubaj

Výlet do Dubaje je především cestou za zábavou, a ta začíná už na palubě letadla. Pestrá nabídka filmů zahrnuje spousty nejnovějších trháků a pokud se Vám filmy omrzí, můžete mít po celou dobu letu k dispozici připojení k internetu přes palubní WiFi. Navíc si u flydubai můžete při rezervování letenky zároveň objednat své nejoblíbenější jídlo z nabídky. Pak už stačí jen dorazit na Letiště Václava Havla Praha a nechat se unášet. Díky každodenním letům z Prahy do Dubaje se společností flydubai a bohaté škále možností má Dubaj co nabídnout opravdu každému. A tak budete z Dubaje odjíždět s tím, že se tam chcete vrátit a důkladněji ji prozkoumat.

a nechat se unášet. Díky každodenním letům z Prahy do Dubaje se společností flydubai a bohaté škále možností má Dubaj co nabídnout opravdu každému. A tak budete z Dubaje odjíždět s tím, že se tam chcete vrátit a důkladněji ji prozkoumat.

Letiště Václava Havla Praha, Foto: Letiště Praha

Related Stories

Prozkoumejte

Six Senses, Bhútán: 5 nových rezidencí Šesti smyslů ve...

Dlouho se na to čeká a postupně k tomu dochází. Z pěti nových rezidencí...

Instagramová architektura ve městě i v divočině

Výhled jako žádný jiný Současnou kulturu významně ovlivňují...

Potápěčský ráj pro začátečníky i pokročilé

Chcete partnerovi ukázat krásy potápění a přimět ho, aby se do hlubin spouštěl...

Perla v Dubaji

La Perle, Al Habtoor City Už skoro dva...

Sedm dní v Persii

Vstup do paláce Tabatabai v Kášánu. Ve stejném duchu fungují všechny...

Populární kategorie

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno