Hotel

Lucie Farova
Oetker Collection uvede první nemovitost v Ženevě
Oetker Collection uvede první nemovitost v Ženevě
Lucie Farova

Oetker Collection letos v září oficiálně otevře dveře své nové nemovitosti v Ženevě. Hotel Woodward se nachází na třídě Quai Wilson tedy v samém srdci města, podél břehů ohromujícího Ženevského jezera. Tato vodní kulisa s panoramatickými výhledy na Mont Blanc v dáli, poskytuje hostům uklidňující výhledy do přírody a odpočinek od shonu města.

Budova byla navržena a postavena roku 1901 v post-Haussmannovském stylu, francouzským architektem Françoisem Durelem. Kompletní renovace od uznávaného architekta Pierra-Yvese Rochona historickému hotelu dodala moderní vybavení a patřičný komfort.
Jako první městský, výhradně apartmá vybavený hotel, nabízí Woodward 26 unikátních apartmá pro hosty. Každé z nich bylo pečlivě navrženo tak, aby získalo svůj vlastní osobitý charakter a kouzlo.

Propracovaný styl a osobitá dekorace v mnoha podobách, včetně luxusních mramorových krbů, knihoven a elegantních odstínů slonoviny.

Royal Suite s privátním výtahem, je zvláště okouzlující pro svůj pařížský styl, podobně jako Presidential Suite s vlastní jídelnou, lodžií a výhledem na jezero ze všech pokojů.

Michelinské restaurace, jako je L’Atelier de Joël Robuchon a Le Jardinier, nabídnou inspirativní kulinářské zážitky, kreativní i moderní.

A konečně, Le Spa Guerlain, o rozloze 1200 čtverečních metrů, bude obsahovat nejmodernější posilovnu, dvoje švédské lázně, sauny, parní lázně a 21 metrový krytý bazén – nejdelší v Ženevě. V šesti wellness apartmánech bude poskytována řada personalizovaných procedur s důrazem na omlazení smyslů.

Woodward v současné době přijímá rezervace a připravuje se na formální přivítání hostů od 1. září 2021.

Podobné články

Intimní gastronomický zážitek v Beratu
Památka ve stylu Art Deco, zbrusu nový hotel Pendry Chicago
Borgo Santo Pietro, butiková rezidence toskánských snů
Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Top