Hotel

Lucie Farova
Objevte jeskynní hotel na prahu modrých kopulí ostrova Santorini
Objevte jeskynní hotel na prahu modrých kopulí ostrova Santorini
Lucie Farova

Vedle proslulého kostela Santorini s modrou kopulí, na začátku nejvýznamnější pěší stezky v Oia, leží půvabný hotel Canaves Oia. Patří mezi úzké procento nejluxusnějších řeckých resortů a jeho ikonické místo není vše, co tato jedinečná butiková nemovitost nabízí. V tomto rodinném prostředí na vás čeká 30 nádherných apartmá, jejichž krása je umocněna minimalistickým bílým dekorem.

Kykladský interiér slibuje naprosté uvolnění. Můžete očekávat nepřekonatelné výhledy na kalderu souostroví Santorini a třpytivé Egejské moře. Probouzejte se při znění jemné písně moře. Tuto úžasnou kulisu si můžete vychutnávat ze všech koutů hotelu. Představte si mléčně růžovou až oranžovou oblohu při západu slunce, kterou sledujete ze soukromí svého bazénu visutého nad útesem.

Na terase si užijte ochutnávku tradičních vín, následně se přesuňte do místního bistra a baru Infinity Modern za kreativní kulinářskou fúzí řeckých pokrmů. Pokud upřednostňujete více intimity při stolování, dopřejte si ji v soukromí svého vlastního balkonu a pozorujte zářící světla Santorini vytvářející kouzelné pódium pro vaší večeři při svíčkách.

Součástí hotelu jsou také jeskynní lázně ze 17. století, které nabízí terapeutické rituály, při nichž se snoubí to nejlepší z ovocných výtažků a bylin. Dny plynou úžasně pomalu a vy si díky tomu můžete vychutnat autentické zážitky z pečlivě vybraných aktivit, které jsou vám lákavým způsobem představovány a kombinují to nejlepší ze santorinského ducha a kultury. Od privátní plavby na jachtě po holistické wellness praktiky zaměřující se na očistu těla i duše, můžete svůj den strávit aktivně nebo odpočinkem právě podle toho, jaká bude vaše nálada. O zbytek se postará srdečný hotelový personál.

Jako jedna z mála butikových nemovitostí, disponuje Canaves Oia vlastním výtahem, a vy se tak můžete pohodlně pohybovat mezi vašimi aktivitami a místem relaxace. Hotel je ztělesněním moderního řeckého luxusu, který umožňuje jak únik doslova do jeskyně, tak i senzační úroveň pobytu.

Podobné články

Intimní gastronomický zážitek v Beratu
Památka ve stylu Art Deco, zbrusu nový hotel Pendry Chicago
Borgo Santo Pietro, butiková rezidence toskánských snů
Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Top