Afrika

Lucie Farova
Noka Camp - oáza na útesu v Jihoafrické republice
Noka Camp - oáza na útesu v Jihoafrické republice
Lucie Farova

První ze dvou nemovitostí společnosti Lepogo Lodges, Noka Camp nabízí osvěžující nádech luxusního pobytu. Nachází se na vrcholu skalní stěny vysoké 30 m a představuje pravý jihoafrický klid té nejvyšší kvality. Probouzejte se s úchvatným výhledem na klikatou řeku Palala vinoucí se pod vámi. V noci dřímejte pod hvězdami na lůžku s nebesy a užívejte si pohlcující romantiku.

Lodge se skládá z pěti vil pro 12 hostů. Vilu si můžete pronajmout v plném rozsahu a dopřát si tak naprostou intimitu v přírodní rezervaci Game Reserve Lapalala.

Výhledy na hluboká údolí a útesy poskytují jedinečný klid. Vnímejte obojí z pohodlí svého privátního bazénu. Sledujte, jak se slunce potápí za obzor, zatímco vy si dáváte uklidňující koupel ve své vestavěné vaně. Díky interiéru, který je navržen tak, aby skvěle ladil s venkovním prostředím, je krása přírody stále na dotek.

Lodge představuje fantastickou základnu, ze které můžete prozkoumat na 50 000 hektarů nedotčené africké divočiny. Objevujte křišťálové skalní bazény, rozsáhlé pláně a podnikněte celou řadu procházek v buši. Vypravte se na safari v otevřených terénních vozech nebo objevujte přírodní vodní díla. Možné je také zprostředkovat návštěvu parků za doprovodu ochránců přírodního dědictví a zvířat. Toto je vzácná nabídka mnoha druhů zážitků zaručujících skvěle strávený čas bez ohledu na vaše preference.

Jakmile se nabažíte rybolovem, plaváním v řece či vším výše uvedeným, připravte se na smyslnou večeři na hlavní terase, na vyhlídkové plošině nebo ve svých soukromých vilách. Prvotřídní tým kuchařů připravuje pokrmy s vášní, kombinuje místní chutě a produkty a přináší vám řadu nevšedních specialit. A proč nezakončit noc poslechem zajímavostí o astronomii s místním odborníkem? Seznamte se s příběhy afrického nebe a nechte je postarat se o zbytek vašeho večera.

Noka Camp je špičková nezisková organizace a jako jedna z mála po celém světě věnuje 100% svých finančních zisků zpět rezervaci. Zastává uhlíkově neutrální politiku, která umožňuje hostům vypočítat jejich individuální stopu a poté zvolit, kterým projektem pomohou tuto stopu kompenzovat. Tyto koncepty tak zvyšují přitažlivost luxusního resortu, protože jsou atraktivní pro uvědomělé cestovatele, kteří podporují udržitelný cestovní ruch a na oplátku jim nabízí možnost fantastického úniku do přírody.

Podobné články

Intimní gastronomický zážitek v Beratu
Památka ve stylu Art Deco, zbrusu nový hotel Pendry Chicago
Borgo Santo Pietro, butiková rezidence toskánských snů
Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Top