Nobu Hotel Ibiza Bay: 3 důvody, proč o tom uvažovat

Nový resort na Ibize slibuje, že bude jiný, lepší než všechny ostatní, co tam zatím stojí. Vzhledem k tomu, že tam toho stojí už docela dost, je to, řekněme, smělé tvrzení. Může svým slibům dostát? Otevírat bude až 30. června, takže zjistit se to zatím moc nedá. Můžeme se jen dohadovat. Ale to je taky docela dobrá zábava.

Kdo za Nobu na Ibize stojí

Nějakou představu si člověk vždycky může udělat už podle toho, co mají tvůrci za sebou. Nevíme přesně, koho napadlo postavit na pláži v zálivu Talamanca úplně nový resort, celkově se však na výsledku podíleli tři společnosti: developeři London & Regional, kteří sice opravdu sídlí v Londýně, ale to „Regional“ se jim nějak rozrostlo od Panamy, přes Kapské Město po Moskvu – stručně řečeno jedna z nejsilnějších soukromých evropských developerských společností; další do party jsou Marbella Club Hotel Group a konečně, jak už z názvu vyplývá, kamarádi Roberta de Nira a Nobu Matsuhisa – Nobu Hospitality. Dalo by se to také přeložit jako síla, vyšší kruhy a vkus. Celkem příslib, pokud vás tahle kombinace oslovuje.

Cala Talamanca

„Ibiza je dokonalý model party ostrova,“ tvrdí architekt luxusních resortů Richard Evans v rozhovoru, který najdete v prvním čísle našeho tištěného magazínu. „Milionáři si tam žijí ve svých vilách na kopcích. Když mají chuť se bavit, seběhnou dolů, paří pár dní jako šílení, a když mají dost, uklidí se zase zpátky nahoru.“

V zálivu Talamanca jste někde mezi tím. Do Ibizy to máte čtvrt hodiny pěšky a pláž tu sice nebývá prázdná, ale ani nijak nechutně přeplněná. Rozhodně se nedá říct, že byste byli uklizení v kopci, nicméně resort slibuje jistou odloučenost a takové služby, že z něj nebudete muset vystrčit nos. Navíc připravuje dětský klub, kde prý bude „taková zábava, že se dětmi budou chtít stát i dospělí“. No dobře, marketing. Na druhou stranu – kids club na Ibize? Napadlo by vás jet sem s rodinou? Třeba to vůbec není špatný nápad.

Roberto de Niro a Nobu Matsuhisa

Celá ta věc s Nobu restauracemi a hotely vznikla na přelomu osmdesátých a devadesátých let, když si Nobu Matsuhisa zřídil v Hollywoodu restauraci, ve které Robertu de Nirovi tak chutnalo, že se s šéfkuchařem skamarádil, spolu otevřeli nový podnik v New Yorku a tak dále. Chceme tím říct jediné – tenhle řetězec vyrostl z chutí (a taky s chutí) a je to na něm znát. Na restauracích i na designu.

V hotelu Nobu na Ibize bude připraveno 152 pokojů a suit, lázně v podání Six Senses, tři restaurace a bar, čtyřiadvacetihodinová pokojová služba, spousta bezvadných koktejlů (tomu fakt věříme), snídaně bez časového omezení. Těžko říct, v jakém vztahu jsou ty poslední dvě informace k dětskému klubu, napadá nás spousta protichůdných věcí, ale zábava by tam rozhodně být mohla.

Nobu Hotel Ibiza Bay: junior suit
Nobu Hotel Ibiza Bay: junior suit

 

Nobu Hotel Ibiza Bay: lobby
Nobu Hotel Ibiza Bay: lobby

 

 

Related Stories

Prozkoumejte

Six Senses, Bhútán: 5 nových rezidencí Šesti smyslů ve...

Dlouho se na to čeká a postupně k tomu dochází. Z pěti nových rezidencí...

Instagramová architektura ve městě i v divočině

Výhled jako žádný jiný Současnou kulturu významně ovlivňují...

Potápěčský ráj pro začátečníky i pokročilé

Chcete partnerovi ukázat krásy potápění a přimět ho, aby se do hlubin spouštěl...

Perla v Dubaji

La Perle, Al Habtoor City Už skoro dva...

Sedm dní v Persii

Vstup do paláce Tabatabai v Kášánu. Ve stejném duchu fungují všechny...

Populární kategorie

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno