Hotel

Lucie Farova
Manta Resort, Indický oceán v přímém přenosu
Manta Resort, Indický oceán v přímém přenosu
Lucie Farova

Manta Resort získal za své apartmá pod hladinou mnoho mezinárodního ocenění. Toto apartmá je ponořeno v živém útesu Indického oceánu, 250 metrů od pobřeží ostrova Pemba. Ryby se zde stávají pozorovateli člověka. A hosté obdivují tropický oceánský život přímo ze své postele.

Byla to lokalita, která cestovatele nejvíce překvapila. Ne podvodní svět, ale Pemba, ostrov, o kterém málokdo slyšel. Podvodní apartmá na Maledivách nebo v Emirátech je jedna věc, ale neznámý tanzanský ostrov? A právě toto místo napomáhá tomu, že jde v posledních letech Manta Resort od úspěchu k úspěchu. Na ostrově Pemba, části souostroví Zanzibaru, se cítíte jako na Zanzibaru před 20 lety.

[the_ad id='155679']

Je to velmi autentický a surový zážitek, doplněný o výlety na tradičních lodích dhow na neobydlené písčiny a ostrůvky. Zde cítíte prostor, a to jak v resortu, tak v jeho okolí. Mnohem více prostoru než v obydlených částech ostrova Zanzibar.

Pobřežní vily jsou také báječným místem k pobytu, na půli cesty mezi Indickým oceánem a původním pralesem a umocňují pocit svobody a vyrovnanosti. Pro mnoho hostů poskytuje Pemba vhodné místo pro čas strávený na pláži po návštěvě safari. I když, stojí za to jet nejprve na Pembu a odpočinout si tu před africkým safari dobrodružstvím.

Ostrov je také přístupný lehkými letadly, přičemž Pemba je spojena jak se Zanzibarem, tak s klíčovými pevninskými safari. Někteří hosté zůstanou až dva týdny, kdy jednu nebo dvě noci stráví v podvodním apartmá v kombinaci s přímořskou vilou nebo apartmá zahradním.

Podobné články

Resort Danai, unikátní rodinný a špičkový plážový hotel v Řecku
Skrytý autentický drahokam Jihoafrické republiky
Překročte hranice Dubaje a objevte ostatní Emiráty
Zvolte měnu
EUR Euro
Top