Hotel

Jiří Zbořil
Hyatt Regency v Phnomphenu
Hyatt Regency v Phnomphenu
Jiří Zbořil

Společnost Hyatt Hotels otevřela svůj druhý hotel v Kambodže, první v hlavním městě Phnomphenu. S 247 pokoji se stal Hyatt Regency Phnomphen největším mezinárodním luxusním ubytovacím zařízením ve městě.

Čtrnáctipatrovou novostavbu najdete přímo v srdci Doun Penh, což je ochodní i kulturní centrum hlavního města. Z letiště se sem dostanete za půl hodiny.

[the_ad id='155679']

V dosahu krátké procházky pak budete mít mnohé pamětihodnosti, jako například Královský palác nebo Národní muzeum, ale také hlavní městské tržiště.

Zbrusu nový hotel je společným dílem singapurského architektonického ateliéru SCDA Architects a thajského designového studia PIA Interior. Ačkoli se stavělo na zelené louce a budova zvenku působí nekompromisně moderně, objevují se zde i nenápadně zakomponované prvky tradiční khmerské architektury.

Podlahy z tvrdého dřeva splývají s mramorem koupelen, čela postelí zdobí reliéfy chrámů Angkor Watu.

Součástí komplexu je také restaurovaný koloniální vstup, který původně patřil k vile postavené počátkem minulého století. Se zbytkem budovy vytváří nepřehlédnutelný kontrast, přesto do celku hladce zapadá.

Z vybavení stojí za zmínku dešťové sprchy v koupelnách a systém Hyatt Mobile Entry, který zajišťuje pohodlný a bezpečný přístup návštěvníka do jeho pokoje.

Součástí hotelu je prostor pro plesy a slavnosti, který pojme až 490 hostů, v desátém patře pak Regency Club Lounge a v neposlední řadě také Jivapita Spa s dvadvacetimetrovým bazénem a himálajskou solnou síní.

„Věříme, že dokážeme svým hostům důkladně dobít baterky, ať už cestují pro zábavu nebo obchodně,“ ujišťuje ředitel hotelu Herman Kemp. „Také máme co nabídnout z místních kulinářských lahůdek a pochopitelně i tradiční kambodžskou vřelost.“

Podobné články

Resort Danai, unikátní rodinný a špičkový plážový hotel v Řecku
Manta Resort, Indický oceán v přímém přenosu
Objevte ostrov Antigua
Zvolte měnu
EUR Euro
Top