Four Seasons: Nový tryskáč, nové itineráře

Privátní lety nabývají v zavirovaných časech na popularitě. Společnost Four Seasons si proto letos pořídila nové letadlo pro 48 cestujících a odhalila plány pro rok 2022.

Pokud nevíte přesně, oč jde: Four Seasons Private Jet Experience je nabídka luxusních zájezdů, během nichž se několikrát přesunete mezi hotely značka roztroušenými po celém světě. Zůstáváte tak stále v pětihvězdičkové sféře a nevypadnete z ní ani při přesunech, zároveň si během dvou až tří týdnů užijete několik rozdílných destinací. Není to úplně cesta kolem světa, ale v něčem je to podobné. Vlastně je to jen méě zastávek, což nemusí být nutně na škodu.

Nový stroj, Airbus A321neo-LR, vzlétne letos poprvé. Upravený je podle připomínek klientů společnosti, navíc disponuje nejšiirší a nejvyšší kabinou ve své třídě. Osmačtyřicet míst je navržených tak, aby cestujícím zajistilo maximální pohodlí. Na palubě je kromě posádky i nezbytný concierge, kuchař a lékař.

Větrání je inspirované nemocničními systémy, vzduch v kabině se tak úplně vymění každé dvě až tři minuty, což by mělo stačit na odstranění 99,9 % virů a bakterií. Posádka i cestující navíc před každým vzletem projdou rychlou lékařskou prohlídkou. Každá cesta je zároveň plánovaná tak, aby se dala kdykoli v případě potřeby odklonit jinam. Hleďme, jaké vymoženosti nám neustálý pokrok přináší.

V nabídce pro rok 2022 je třináctidenní itinerář African Wonders, který vás zavede z Atén do Egypta, Tanzanie, na Mauritius, do Rwandy, Zambie a Johannesburgu. Timeless Encounters potrvá tři týdny, začíná na Havaji a pokračuje přes Bora Bora do Sydney, na Bali, do Thajska, Indie, Dubaje a do Prahy nebo Londýna. Ancient Explorer trvá celý měsíc. Odlétá se z Miami do Mexico City a dále přes Velikonoční Ostrov a Bora Bora k Velkému korálovému útesu, do Thajska, Jordánska, Egypta, Itálie a Španělska.

Podobné články

Prozkoumejte

Nový Zéland a dějiny Maorů

Novozélandská vláda zveřejnila návrh nových školních osnov, který kromě jiného zahrnuje i...

Světová muzea vytvářejí trojrozměrné verze slavných obrazů pro zrakově...

Ve snaze zpřístupnit výtvarné umění zrakově postiženým lidem se muzea po celém...

Marataba Conservation Camps: safari a něco navíc

K dalším z nových safari, která jste nejspíš nestihli ještě ani zaregistrovat,...

Dubai: Světová výstava motorových jachet 2021

Pokud vás zajímají motorové luxusní lodě pak zřejmě nesmíte chybět v březnu...

Paradero Todos Santos: parádní zážitky v mexické poušti

Designový hotel v mexické poušti, kousek od magického města Todos Santos i...

The Whale: Mořské muzeum daleko za polárním kruhem

Máte rádi velryby? V červnu 2023 se 300 kilometrů na sever od...

Populární kategorie

Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro