Faarufushi, Maledivy: Nejnovější rezort souostroví otevírá 15. prosince

Faarufushi, Maledivy
Faarufushi, Maledivy

Necelou hodinu vyhlídkového letu z mezinárodního letiště Velana to trvá k jednomu z opuštěnějších ostrůvků atolu Raa, kde 15. prosince přivítá první hosty nový člen skupiny Universal Resorts a také Small Luxury Hotels of the World.

Faarufushi na svých stránkách tvrdí, že by jeho tvůrci mohli sice dlouho vyprávět o tom, čím vším se nový rezort liší od všech ostatních maledivských zázraků, ale že celou tvorbu postavili na konceptu „méně je více“, takže za sebe raději nechají hovořit své dílo.  K tomu my ovšem těžko můžeme mít co dodat, zvlášť když otevírají až za tři týdny. Nicméně modromodré teplé moře, písek, koráli a manty jsou dané.

Kromě toho hosty na Faarufushi ještě přivítá 10 plážových bungalovů, 27 plážových vil s bazény, 39 vodních vil, 3 vodní suity s bazény, 1 rezidence o více než 300 metrech čtverečních, 3 restaurace, 2 bary, spa se šesti pečovacími místnostmi, velká péče a tak dále. Prostě standard určitého typu. Jestli je tam něco navíc, si budete muset zjistit sami. Čas strávený průzkumem bude zřejmě utíkat dost příjemně.

Faarufushi, Maledivy
Faarufushi, Maledivy, vodní vila s bazénem
Faarufushi, Maledivy
Faarufushi, Maledivy, vodní vila
Faarufushi, Maledivy
Faarufushi, Maledivy
Faarufushi, Maledivy
Faarufushi, Maledivy, spa

Tip travel designera Exclusive Tours.