Es Princep, Palma de Mallorca: Jednoduchá kombinace města s mořem

Es Princep, Palma: nový rodinný butikový hotel v historickém centru
Es Princep, Palma: nový rodinný butikový hotel v historickém centru

Někdy člověku stačí úplně jednoduché věci. Třeba nový hotel s dobrým jídlem a pitím v historickém centru starobylého města na ostrově ve Středozemním moři. Skvělá jsou taková místa zvlášť pro kratší výlety z jara, kdy už je dost teplo , ale ještě nemáte chuť válet se na pláži, ani podnikat větší výpravy do neznáma. Chcete si prostě jen chvíli užívat jiného životního stylu, který vyplývá ze spousty slunce a okolního moře.

Jedno takové místo je Es Princep v Palmě na Mallorce, nový butikový hotel přímo naproti někdejšímu městskému opevnění, který otevírá tento měsíc. Je to místní rodinný podnik, celkem nabízí 68 pokojů a suitů, restauraci, která slibuje gurmánské zážitky pod taktovkou michelinského šéfkuchaře Andreu Genestry, koktejlový bar s vynalézavými mistry šejkrů, terasu na střeše s uklidňujícími výhledy na architekturu starého města a jachty v přístavu i spa s různými terapiemi, vířivkou, osmnáctimetrovým bazénem a saunou.

Es Princep, Palma: čistý design, nadějné vyhlídky
Es Princep, Palma: čistý design, nadějné vyhlídky
Es Princep, Palma: Es Princep, Palma: v centru, kousek od přístavu
Es Princep, Palma: v centru, kousek od přístavu

Bezva výlet pro městské lidi. A protože se sem z Česka nedá letět přímo, ideální je spojit ho třeba se zastávkou v Barceloně.


Chcete víc než novinky? Travel Design.