Edition, Barcelona: Ideální pozice pro prodloužený víkend v Gaudího městě

Edition, Barcelona: v centru se spoustou zábavy
Edition, Barcelona: v centru se spoustou zábavy

Relativně nový řetězec hotelů Edition, který vytvořil významný světový hoteliér Ian Schlager ve spolupráci se společností Marriott International, tento měsíc spustil plný provoz ve svém novém podniku v Barceloně.

Hotel Barcelona Edition najdete v historickém jádru města, ve čtvrti El Gòtic, hned vedle katedrály svatého Kříže a svaté Eulálie, kousek od trhu svaté Kateřiny, pár minut pěšky k městským plážím stejně jako k luxusním obchodům na la Rambla i Gaudího stavbám. Už jen polohou se tak stává ideálním místem pro prodloužený víkend, kdy si člověk chce v krátkém čase naplno užít všeho nejlepšího, co člověku katalánská metropole nabízí.

K dispozici je 100 pokojů, gurmánská restaurace, klub, dva bary (z toho jeden na střeše), venkovní bazén a fitness centrum.

Barcelona Edition je stejně jako všechny ostatní hotely téže řady koncipován jako svébytný prostor pro moderní nomády, kteří nejen jezdí po světě, ale zároveň se taky navzájem potkávají a společně užívají radostí tohoto světa. Jinými slovy bezva místo pro přátele i páry, s rodinou je lepší hledat jinde.

A aby bylo jasno, že jsou zcela v obraze moderního světa: plasty na jedno použití jsou zde zakázány.

Edition, Barcelona: pokoj s výhledem
Edition, Barcelona: pokoj s výhledem

Víc než jen novinky hledejte v tištěném vydání čtvrtletníku Travel Design, jehož nové číslo vyšlo koncem srpna.