Daria-I Nor, Alpe-d’Huez: Novinka v osvědčené luxusní řadě

Hotel Daria-I Nor, Alpe-d‘Huez
Hotel Daria-I Nor, Alpe-d‘Huez

Nejnovější pětihvězdičkový hotel v srdci jednoho z nejslunečnějších francouzských horských letovisek otevře v prosinci 2018, jmenuje se Daria-I Nor a je to blízký příbuzný hotelů, které už možná znáte – Taj-I Mah nebo Koh-I Nor ve Val Thorens (všechny spadají pod společnost Lodge & Spa Collection). Podle toho si také můžete snadno představit, jaké prostředí a služby očekávat.

Alpe d`Huez leží v nadmořské výšce 1860 metrů a v létě si s ním lidé nejčastěji spojují cíl jedné z nejtěžších etap Tour de France. V zimě se mění v jedno z oněch sjezdovkám zaslíbených míst s 250 kilometry upravených svahů, 84 lanovkami a bezvadnými freeridovými terény, ať už se rozhodnete spouštět z 3330 metrů vysokého Pic Blanc nebo 2808 metrů vysokého Dome des Petites Rousses. Navíc je tu statisticky nejvíc už výše zmíněného slunce ze všech francouzských středisek.

Daria-I Nor nabídne 45 pokojů a suitů o rozloze mezi 35 až 125 metry čtverečními s vlastními balkony, restauraci běžnou i gurmánskou, rozlehlé spa s širokou nabídkou, recepci, pokojovou službu a concierge 24/7 a všechny běžné vymoženosti pětihvězdičkového zařízení.

Hotel Daria-I Nor, Alpe-d‘Huez, pokoj s balkonem
Hotel Daria-I Nor, Alpe-d‘Huez: pokoj s balkonem
Hotel Daria-I Nor, Alpe-d‘Huez
Hotel Daria-I Nor, Alpe-d‘Huez: ze svahu k ohni
Hotel Daria-I Nor, Alpe-d‘Huez
Hotel Daria-I Nor, Alpe-d‘Huez: ze svahu na masážní stůl
Tip travel designera Exclusive Tours