Conrad Bora Bora, Francouzská Polynesie: Po 20 letech nový resort

Na jedné z nejexkluzivnějších prázdninových adres se v březnu po dvaceti letech poprvé otevře nový resort. A přestože není v pravém smyslu nový, ale pouze renovovaný, je to dobrá příležitost, jak si toto kouzelné místo ve Francouzské Polynésii připomenout. Bývalý Hilton Bora Bora, se proměnil v Conrad Bora Bora Nui; nenechte se však zmást, nezměnil majitele, Hilton jej pouze zařadil pod svou nejvýlučnější značku. A čím je tak zvláštní, že byste ho měli navštívit?

Poloha

Pokud jste ve Francouzské Polynésii už někdy byli, není třeba moc vysvětlovat. Pokud ne, mrkněte třeba na Gauguinovy obrazy.

Resort Conrad Bora Bora Nui se nachází v jihozápadní části ostrova Motu To`opua, asi dvacet minut lodí od letiště Bora Bora. Je zastrčený v malém zálivu s bílým pískem, černými lávovými kameny a s horou Otemanu v pozadí.

Hora Otemanu v pozadí resortu Conrad Bora Bora
Hora Otemanu v pozadí resortu Conrad Bora Bora

Bydlení

Pozoruhodné jsou především dvoupatrové nadvodní prezidentské vily, v nichž rády hledají útočiště některé z největších hollywoodských hvězd.

Kromě nich jsou k dispozici i další nadvodní bungalovy a 28 vil na souši, některé s tropickými zahradami, jiné na pláži.

Momentálně všechno voní novotou, protože designový atelier BLINK všechny vily prakticky znovu postavil a dodal zbrusu nové vybavení a interiéry. Místnosti jsou prostorné a vzdušné s prosklenými posuvnými dveřmi, které se otvírají směrem k nekonečným modrým vodám.

Celkem je k dispozici 122 vil.

Nadvodních vil je celkem 86
Nadvodních vil je celkem 86

Lázně, kuchyně, korály a opuštěný ostrov

Místní spa mají osm místností pro masáže položených v kopci s překrásnými výhledy. Co se jídla týče, bude na výběr z francouzské brasserie, kde se podávají snídaně a večeře, plážové restaurace s polynéskou a středomořskou kuchyní a moderní čínskou restaurací. U bazénu pochopitelně najdete bar a další bar a společenský prostor pro pozorování západů slunce se nachází nad vodou.

Dají se tu provozovat všechny možné vodní sporty, hlavní atrakcí je pochopitelně potápění či šnorchlování kolem korálových útesů, ale skvělé jsou i výšlapy na horu.

K dispozici je také minigolf, fitness centrum, jsou tu i obchody a to nejlepší nakonec: k resortu patří opuštěný ostrůvek Motu Tapu, který se dá pronajmout k soukromým akcím.


Další tipy na krásná a zajímavá místa najdete v našem tištěném časopise Travel Design

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Related Stories

Prozkoumejte

Six Senses, Bhútán: 5 nových rezidencí Šesti smyslů ve...

Dlouho se na to čeká a postupně k tomu dochází. Z pěti nových rezidencí...

Instagramová architektura ve městě i v divočině

Výhled jako žádný jiný Současnou kulturu významně ovlivňují...

Potápěčský ráj pro začátečníky i pokročilé

Chcete partnerovi ukázat krásy potápění a přimět ho, aby se do hlubin spouštěl...

Perla v Dubaji

La Perle, Al Habtoor City Už skoro dva...

Sedm dní v Persii

Vstup do paláce Tabatabai v Kášánu. Ve stejném duchu fungují všechny...

Populární kategorie

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno