COMO Uma Canggu, Bali: Nechcete si pořádně zasurfovat nebo se to aspoň naučit?

COMO Uma Canggu: hlavní ložnice ve vile
COMO Uma Canggu, Bali: hlavní ložnice ve vile

V únoru otevírá singapurská společnost COMO svůj nový rezort na jihovýchodním pobřeží Bali. Bude to  svěží menší hotel pro páry i nevelké rodiny, zastrčený mezi rýžovými poli a nádhernou pláží, s grilováním mořských plodů a čerstvými ovocnými šťávami v baru s plážovým surfařským duchem. Stručně řečeno taková uvolněnější záležitost s parádními surfařskými podmínkami pár kroků od hotelu. Velmi příjemná alternativa k přecpané surfařské scéně v Kutě. V hotelu navíc působí tým společnosti Tropicsurf, která poskytuje lekce i osobní trenéry jak začátečníkům, tak pokročilým jezdců, k dispozici je desetikilometrová pláž.

COMO Uma Canggu: není tu moc lidí, zato dost instruktorů
COMO Uma Canggu, Bali: není tu moc lidí, zato dost instruktorů

Na designu COMO Uma Canggu se podílel Japonec Koichiro Ikebuchi a Italka Paola Navone, směs japonských prvků s italskými je příjemně osvěžující. Vekovní úpravy má navíc na svědomí Angličan Trevor Hillier, čímž se kosmopolitní duch místa završuje.

COMO Uma Canggu: japonsko-italský design
COMO Uma Canggu, Bali: japonsko-italský design

 

COMO Uma Canggu: bezvadné výhledy
COMO Uma Canggu, Bali: bezvadné výhledy

K dispozici je 52 pokojů a suit, 55 jedno- a dvouložnicových rezidencí a 12 tříložnicových patrových vil se střešními bazény a nejlepšími výhledy na oceán v okolí.

Venku se kolem hotelu vine bazén ve tvaru laguny dlouhý 115 metrů, spa čítá sedm terapeutických místností, je tu místo pro meditaci i jógu a pro neklidnější těla pochopitelně taky fitness.

Ke každé vile přísluší jeden butler, ale ani v pokojích nezůstanete bez osobní asistence. Kdykoli budete něco potřebovat, zařídí vám to čtyřiadvacetihodinová služba.

Zvláštní upozornění pak směřuje ke všem, kdo si poslední dobou oblíbili fotografování s drony. Drony tu nevidí rádi. Přesněji řečeno je rovnou v celém areálu i kolem přímo zakazují.

Tip travel designera Exclusive Tours.


Chcete víc než jen novinky? Travel Design.