Novinky

Jiří Zbořil
Cheval Collection: vaše nová londýnská adresa
Cheval Collection: vaše nová londýnská adresa
Jiří Zbořil

Bytový dům s luxusními apartmány na pomezí Kensingtonu a Chelsea, což je příjemná, klidná adresa v západní části středu Londýna blízko velkých parků a zároveň relativně dost blízko obchodnímu i zábanímu ruchu města, na jaře otevře společnost Cheval Collection.

Cheval Lexham Gardens nabídne 30 špičkově vybavených bytů zařízených designovým studiem Mojo Designs v klasickém londýnském šestipatrovém domě zgruntu zrenovovaném architektonickým ateliérem Guarnieri Architects. Byty jsou jedno- a dvoupokojové, takže určitě vhodnější pro osamělé vlky/vlčice či páry, než rodiny. Pronajímat se dají na jakkoli dlouhou dobu od jedné noci po několik měsíců.

[the_ad id='155679']

K dispozici je na místě i slušně vybavená posilovna s pásem na běhání. Celkově vzato důstojné místo dočasného londýnského pobytu vhodné pro obchodníky a lidi, kteří do Londýna vyrazí za zábavou. Taky fajn místo, pokud se potřebujete na čas uklidit do anonymity a zároveň kolem sebe chcete neustále cítit tep civilizace. V neposlední řadě taky skvělé místo pro příležitostné fanoušky Chelsea. Na Stamford Bridge se odtud dá dojít pěšky za necelou půlhodinu. Cena jednopokojového bytu začíná na 260 £ za noc.

Podobné články

Hyatt Regency v Phnomphenu
Aman New York: útočiště v srdci Manhattanu a několik bytů na prodej
Badrutt’s Palace: návrat staré dámy
Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Top