Baglioni, Dhaalu: Máte rádi Itálii, ale chtěli byste ji mít na Maledivách?

Čistě italský řetězec hotelů Baglioni Hotels se začal rozšiřovat i mimo svou domovinu. Po koupi tří hotelů ve Francii a otevření hotelu v Londýně plánuje v říjnu 2017 otevřít resort na Maledivách.  Resort se nachází na ostrově Maagu, v atolu Dhaagu, což je asi 40 minut hydroplánem z Malé. K dispozici bude 96 vil, tři restaurace, bar, bazén, lázně, personál čtyřiadvacet hodin denně i potápěčské centrum s kurzy pro všechny úrovně.

Baglioni, Maledivy: kousek Itálie v Indickém oceánu
Baglioni, Maledivy: kousek Itálie v Indickém oceánu
Baglioni, Maledivy: italský design
Baglioni, Maledivy: italský design, tropický výhled

Spojí-li se italské umění žít s maledivským teplým mořem a bujnou vegetací ostrova, nemůže to být špatné. Na rozdíl od Itálie si sem nemusíte brát žádné boty, protože je po celou dobu pobytu nebudete vůbec potřebovat.  V atolu se nachází i osm zcela opuštěných ostrovů, a pokud zatoužíte po samotě, v resortu vám na jeden z nich zajistí výlet tradičním maledivským člunem dhoni. Cesta trvá asi čtvrt hodiny.

Baglioni, Maledivy: potápění i výpravy a opuštěný ostrov
Baglioni, Maledivy: potápění i výpravy a opuštěný ostrov

Momentálně je na stránkách Baglioni k dispozici i zvláštní nabídka: pokud si do 30. června 2017 zarezervujete pobyt v jejich toskánském přímořském resortu Cala del Porto, přihodí vám k tomu dvě noci na Maledivách v ceně.


Mnoho další inspirace k luxusnímu cestování přináší čtyřikrát do roka tištěné vydání magazínu Travel Design.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit