Andaz, Singapur: Bezvadná zastávka na cestách

Andaz, Singapur: bazén s výhledem
Andaz, Singapur: nekonečný bazén s výhledem

Singapur sice figuruje na vrchních příčkách žebříčků nejzdravějších nebo nejbezpečnějších zemí světa, pokud tam ovšem zrovna nemáte práci, nejspíš se v něm zdržíte jen pár dní na cestě někam dál (třeba kolem světa nebo sem). Pak se vám bude hodit tento tip.

O nejnovější hotelový přírůstek v Singapuru se postaral řetězec Hyatt, který tu koncem listopadu otevřel zbrusu nový hotel pod svou lifestylovou značkou Andaz. Najdete ho v centru města, ve 25. až 39. patře mrakodrapového komplexu DUO, který tvoří dvě vyduté věže z architektonické dílny Ole Scheerena. Jednoduchý, tedy nevtíravý, avšak zároveň netriviální design hotelu má šanci se zalíbit mnohým, první recenze si všímají hlavně postelí, jež většina považuje za jedny z nejlepších, někteří za příliš tvrdé (personál se však prý ochotně postará o nápravu).

K dispozici je celkem 342 pokojů a suit s francouzskými okny a výhledem buď na centrum města, nebo na přístav. Pořádně se rozhlédnout budete moci také z nekonečného bazénu na střeše, kde najdete i bar.

Andaz, Singapur: nevtíravý design s francouzskými okny
Andaz, Singapur: nevtíravý design s francouzskými okny
Andaz, Singapur:
Andaz, Singapur: 5 restaurací ve 25. patře je v provozu celý den
Andaz, Singapur: lounge
Andaz, Singapur: lounge

Další bar pak spolu s loungem a pěti restauracemi hledejte ve 25. patře. Je to všechno navzájem propojené a hodovat se tu dá celý den.