Best of Travel Design

Lucie Farova
Anantara Kihavah, zažijte grandiózní podmořský život
Anantara Kihavah, zažijte grandiózní podmořský život
Lucie Farova

Bohatý podmořský život je standardem pro většinu dovolených na Maledivách. Maledivy jsou souostroví soukromých ostrovů v Indickém oceánu, kde koupání a šnorchlování je součástí zážitku téměř pro každého. Je však velký rozdíl mezi šnorchlováním s několika rybami a plaváním třeba s mantami. A hosté v Anantara Kihavah se dokonce nemusí ani namočit, aby je mohli pozorovat. Pětihvězdičkový resort je domovem jedinečné podmořské observatoře. Zde je podmořský život opravdu všude kolem vás.

Soukromá mořská setkání pokračují v podvodních vilách. Ty jsou vybaveny vanou se skleněným dnem – představte si, že kolem vás může plavat manta, když ležíte ve vaně! Tyto vany jsou jen jednou částí z výbavy v bezpochyby nejlepších koupelnách Malediv. Vily jsou postaveny v moderním designu s čistými liniemi a otevřenými prostory, takže zvuk a krásy přírody se dostávají do hlavní role.

[the_ad id='155679']

Zážitky pod hladinou pokračují charakteristickou ochutnávkou vína pod vodou. Samozřejmostí je také podvodní restaurace. A na rozdíl od jiných, tato je opravdu obklopena mořským životem. K pozorování tropických ryb není třeba alkoholické shovívavosti. Stačí vystoupit z vily a úžasný útes hostům umožní bezprostřední setkání s mořským životem přímo z pohodlí vlastních apartmá.

Hejna mant jsou hlavní atrakcí v nedalekém zálivu Hanifaru, a to především od června do listopadu. Zatímco tento zážitek je hostům k dispozici v mnoha střediscích, poloha Anantara Kihavah je velkým plusem.

Středisko se nachází na legendárním atolu Baa, vzdálené 35 minut hydroplánem z Male. S 80 vilami je středně velké, nabízí prémiové vily s bazény nad mořem a romantickými výhledy při západu slunce. Dále vily s bazény na pláži a další vily ukryté ve stromech ostrovní džungle. Resort Anantara Kihavah se stal nejlepší volbou pro milovníky podmořského světa na Maledivách.

Podobné články

Resort Danai, unikátní rodinný a špičkový plážový hotel v Řecku
Manta Resort, Indický oceán v přímém přenosu
Skrytý autentický drahokam Jihoafrické republiky
Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Top