Almanac Hotels, nový řetězec luxusních hotelů začíná v Barceloně

Architekt  Carlos Ferrater založil nový řetězec hotelů Almanac, s nímž chce hrát významnou roli v určování posledních trendů na poli luxusního cestování. Budete-li jej využívat, zbystří vám to zřejmě všechny smysly, protože nabídku staví na základních prvcích každé cesty: chuti, vůni, světle a doteku. Řeč (zvlášť marketingová) se mluví, voda teče a lidé cestují. Kdybyste si chtěli zajet v létě trochu si zanakupovat do Barcelony, můžete to vyzkoušet. Jako první se toto léto otevírá Almanac Barcelona.

Jeho budova je po důkladné dvouleté rekonstrukci a stojí na adrese Gran Via de les Corts Catalanes 619-621, což je jen pár kroků od Paseo de Gracia, kde najdete stylové restaurace, obchody, bary i muzea (takže ani kultura nemusí přijít zkrátka).

Hotel nabízí 92 pokojů a suit řešených interiérovým ateliérem Jaime Beriestain, bazén a bar na střeše s panoramatickými výhledy na město a brasserii, kde se dá jíst po celý den. V nabídce je také výběr místních vín, sherry z Jerezu a několik speciálních koktejlů.

Další hotely řetězce Almanac už rostou ve Vídni, Záhřebu a Praze.

Almanac, Barcelona: design
Almanac, Barcelona: světlo a dotek
Almanac, Barcelona: design
Almanac, Barcelona: design studia Jaime Beriestein
Almanac, Barcelona: brasserie
Almanac, Barcelona: brasserie Línia, chuť a vůně
Almanac, Barcelona: bar a bazén na střeše
Almanac, Barcelona: bar Azimuth a bazén na střeše, rozhled

Mnoho dalších novinek ze světa luxusního cestování najdete v tištěném vydání časopisu Travel Design.

Uložit