5 z nejlepších míst podle World Travel Awards 2017

Cestovatelské Oscary v podobě World Travel Awards se letos udílely už po čtyřiadvacáté, slavnostní vyhlášení a předání cen se odehrálo 10. prosince. V celosvětovém měřítku i po jednotlivých oblastech světa své služby porovnávali jak nejrůznější dopravci, tak i hotely, resorty a destinace. Kategorií bylo mnoho, nás zaujalo pár následujících míst.

Chile

Patagonie, Chile: Miroslav Motejlek a Petr Skočdopole se opírají o vítr
Patagonie, Chile: Miroslav Motejlek a Petr Skočdopole se opírají o vítr
První místo v kategorii „dobrodružné destinace“. Obsáhlý materiál z cesty po Chile najdete v zimním vydání našeho tištěného čtvrtletníku.

Huka Lodge

Huka Lodge, Nový Zéland: při návštěvě Miroslava Motejlka
Huka Lodge, Nový Zéland: při návštěvě Miroslava Motejlka a Petra Skočdopole
První místo v kategorii „nejlepší světový luxusní lodge“. Cestu po Novém Zélandu včetně zastávky v  Huka Lodge najdete v prvním čísle našeho tištěného čtvrtletníku.

Maledivy

Lily Beach, Maledivy
První místo v kategorii „líbánkové destinace“ a také „nejlepší světové destinace pro potápění“. Nejlepším místům k potápění se věnujeme v zimním čísle časopisu Travel Design a ani Maledivy jsme nevynechali.

Lisabon

Lisabon
Lisabon, Miroslav Motejlek s Petrem Skočdopolem po něm nachodili za jeden den skoro třicet kilometrů
První místo v kategorii nejlepších městských destinací pro prodloužené víkendy. Pořádnou procházku po Lisabonu najdete v letním čísle tištěného Travel Designu.

Hongkong

Hongkong, oblíbená destinace Davida Edera
Hongkong, oblíbená destinace Davida Edera
První místo v kategorii nejlepších měst pro obchodní cesty. Průvodce Hongkongem najdete v prvním čísle tištěného Travel Designu.
Samozřejmě, že těch prvních míst je mnohem víc a zdaleka ne o všech jsme v tištěném vydání Travel Designu psali. Však také budou vycházet další čísla a příští rok se budou vyhlašovat zase noví vítězové.