3 zbrusu nové luxusní chalety pro rok 2017

Chalet Riedsunne

V přestavěné stodole na pastvinách nad luxusním švýcarským letoviskem Gstaad se budou nejlépe cítit ti, kdo hledají hlavně dokonalé soukromí v patřičně vybaveném prostředí. Vlastní chalet je čtyřpodlažení, prostor se tu řeší maximálně velkoryse, pečlivě komponované interiéry přetékají přepychem a výhledy na vrcholky Alp jsou takové, jaké mají být.

V pěti pohodlných pokojích najde dočasný domov až deset hostů. Hlavní ložnice se nachází ve druhém patře, kromě prostoru ke spaní je tu i sezení kolem krbu a šatna. Další tři ložnice se nacházejí o patro níž, přičemý dvě z nich se dají propojit, pátá je v přízemí, kde najdete i relaxační prostory včetně arabských lázní.

Velkou kuchyni a společný obývací prostor v přízemí obklopuje velká terasa, kde se člověk může vystavit slunečním paprskům nebo odtud brzy po ránu pozorovat zvěř na okrajích okolních lesů.

Riedsunne, hlavní ložnice
Riedsunne, hlavní ložnice

Chalet Des Sens

Megeve bývalá dlouho zapadlá vesnička až do té doby, než rodinu Rotshildů přestal bavit Svatý Mořic a nezačala na zimu do hor jezdit právě sem. Od té doby se tu s luxusními zařízeními pro slavné a bohaté roztrhl pytel.

Nejnovějším příspěvkem do místní sbírky výjimečnností je Chalet de Sens (zvnějšku na úvodní fotce). Vhodný je pro rodiny i pro skupiny přátel, pět pokojů počítá s maximální kapacitou dvanácti hostů. Design interiérů je velmi vybraný a propracovaný do nejmenších detailů. Děti ocení zvláštní místnost na hraní s kinem, dospělí zase mimořádné relaxační prostory.

Chalet Des Sense, vnitřní bazén
Chalet Des Sense, vnitřní bazén

Ferme de la Corderie

Pečlivě zrenovovaný a upravený starý alpský statek nad francouzským lyžařským střediskem Les Gets a lyžařskými svahy Portes les Soleil. Poskytuje dostatek soukromí, do centra Les Gets je to přitom jen pár minut. V šesti ložnicích s nádhernými koupelnami najde přepychové útočiště 12 až 14 hostů. Ke sjezdovkám vás odveze řidič, všude v okolí jsou i báječné stopy pro běžkaře. O jídlo se stará zkušený francouzský kuchař. Po dnu plném lyžování se můžete naložit do horké vody na terase, pustit si film v kině s dokonalým ozvučením, zahrát si kulečník nebo se nechat odvézt do Les Gets na skleničku.

Ferme de la Corderie, obývací prostor s krbem
Ferme de la Corderie, obývací prostor s krbem


Další tipy na zimu, jaro, léto i podzim najdete v našem tištěném časopise.

Related Stories

Prozkoumejte

Six Senses, Bhútán: 5 nových rezidencí Šesti smyslů ve...

Dlouho se na to čeká a postupně k tomu dochází. Z pěti nových rezidencí...

Instagramová architektura ve městě i v divočině

Výhled jako žádný jiný Současnou kulturu významně ovlivňují...

Potápěčský ráj pro začátečníky i pokročilé

Chcete partnerovi ukázat krásy potápění a přimět ho, aby se do hlubin spouštěl...

Perla v Dubaji

La Perle, Al Habtoor City Už skoro dva...

Sedm dní v Persii

Vstup do paláce Tabatabai v Kášánu. Ve stejném duchu fungují všechny...

Populární kategorie

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno