3 super romantické tipy na cesty

Alexa, Indonésie

Alexa, Indonésie: phinisi jen pro dva (a sedm členů posádky)

Alexa je postavená jako tradiční indonéský škuner, phinisi, který dříve sloužil hlavně při obchodu s kořením.  Nicméně jednoduchý moderní design z ní dělá ideální plavidlo pro romantickou dovolenou. Na délku sice měří přes 30 metrů, ložnice je tu však jen jedna. Hladký průběh plavby zajišťuje sedmičlenná posádka, která zároveň plní všechna vaše přání. Alexa brázdí vody v Indonésii, během plavby tak můžete například surfovat, plavat s delfíny, vyrazit na trek nebo se potápět v národním parku Komodo. Ideální útočiště pro zamilovaný pár, který chce společně něco zažít. Pokud by se vám nechtělo až do Indonésie, najdete v okolí Ionských ostrovů její sesterskou loď Alexa J.

Tip travel designera Exclusive Tours.

 

Anantara Džebel Achdar, Omán

Anantara Džebel Achdar, Omán: vysoko v horách
Anantara Džebel Achdar, Omán: vysoko v horách

Pětihvězdičkový rezort Anantara vyrostl a v loňském roce otevřel na Zelené hoře (Džebel Achdar), daleko od civilizace, na místě, kam Ománci odedávna jezdili na pikniky obdivovat okolní hory. V listopadu 1986 sem dokonce přivezl sultán prince Charlese s lady Dianou, kterým si tu prý také moc líbilo (co jiného by asi taky měli říkat), i když tu ještě nic nebylo. Na místě, odkud se kochali údolím si dnes můžete nechat připravit soukromou večeři jen pro dva. Kromě toho si tu užijete i spoustu chození po horách a lázeňských a gurmánských požitků. Cesta z Muskatu autem trvá dvě hodiny a teplota je tu pořád o deset až patnáct stupňů nižší.

CastaDiva, jezero Como, Itálie

CastaDiva, jezero Como
CastaDiva, jezero Como

Kdybyste chtěli vyrazit jen na dva, tři nebo čtyři dny, mohlo by se vám líbit v jednom z nejromantičtějších ubytování kolem jezera Como. Rezort CastaDiva otevírá sezónu 9. března a nabízí při té příležitosti několik zajímavých startovacích balíčků pro dvě osoby. Aktuální nabídku najdete na jejich stránkách.


Chcete víc? V Travel Designu najdete mnohem víc.

Related Stories

Prozkoumejte

Six Senses, Bhútán: 5 nových rezidencí Šesti smyslů ve...

Dlouho se na to čeká a postupně k tomu dochází. Z pěti nových rezidencí...

Instagramová architektura ve městě i v divočině

Výhled jako žádný jiný Současnou kulturu významně ovlivňují...

Potápěčský ráj pro začátečníky i pokročilé

Chcete partnerovi ukázat krásy potápění a přimět ho, aby se do hlubin spouštěl...

Perla v Dubaji

La Perle, Al Habtoor City Už skoro dva...

Sedm dní v Persii

Vstup do paláce Tabatabai v Kášánu. Ve stejném duchu fungují všechny...

Populární kategorie

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno