3 nové chalety hotelu Tennerhof, Kitzbühl: Víte vůbec ještě, co to je pořádně se vyspat?

Hotel Tennerhof v prosinci otevře 3 zbrusu nové luxusní chalety s krásným výhledem na Kitzbühl. Nejpozoruhodnější je na nich ale jiná věc. Veškeré povrchy jsou tu potaženy speciálním materiálem, který omezuje vliv vysokofrekvenčních signálů antén, mobilních telefonů a podobně, což by mělo člověku aspoň na chvíli ulevit od zátěže, kterou jinak vůbec nevnímá. Mobil při pobytu v chaletu doporučuje hotel úplně vypnout. Jednak se vám v takovém prostředí stejně může stát, že se nikam nedovoláte, ale zároveň se vyspíte tak, jak už ani nevíte, že se spát dá.

Tennerhof, Kitzbühl: chalet s výhledem do údolí
Tennerhof, Kitzbühl: chalet s výhledem do údolí
Tennerhof, Kitzbühl: digitální detox
Tennerhof, Kitzbühl: digitální detox
Tennerhof, Kitzbühl: vlastní relaxační prostory
Tennerhof, Kitzbühl: chalet s vlastními relaxační prostory
Tennerhof, Kitzbühl: zázemí pětihvězdičkového hotelu
Tennerhof, Kitzbühl: zázemí pětihvězdičkového hotelu

 

Každý chalet bude na 120 metrech čtverečních disponovat dvěma ložnicemi , obývacím pokojem, jídelnou s otevřený krbem i relaxačním prostorem s vířivkou a saunou a pochopitelně budete mít k dispozici i celé zázemí hotelu s lázeňskými službami a gurmánskou restaurací.

Nicméně kdyby vám to přece jen nedalo, můžete si v chaletu wifi sami zapnout. Je to ale tak trochu proti smyslu celé věci.


Další novinky, recenze, zážitky trvalejšího charakteru  a tipy z oblasti luxusního cestováni najdete v tištěném čtvrtletníku Travel Design.