1 Hotel Brooklyn Bridge: Kam chodí spát i hvězdy

1 Hotel Brooklyn Bridge:
1 Hotel Brooklyn Bridge: Riverhouse

Není to úplná novinka, ale kdyby ve vás zkušenosti z New Yorku zdokumentované v letním čísle tištěného Travel Designu vyvolaly náhlou potřebu Velké jablko navštívit a nechtěli jste z nějakého důvodu bydlet zrovna jako naši poutníci v hotelu Manadarin Oriental, je to skvělý tip uprostřed všeho podstatného. Navíc hotel 1 u Brooklynského mostu zařadil na první místo stovky žhavých novinek pro tento rok časopis CN Traveler. Takže to evidentně není ani žádná omšelost.

Je to prostě klidné, pohodové místo hned pod Brooklynským mostem, kde se vnějšek příjemně prolíná s vnitřkem, je tu hodně světla, samé dřevo, v koupelně mahagon a mramor a všude taky dost zeleně. Jinými slovy se tu spojuje zdánlivě nemožné – centrum všech center v pěším dosahu, typické vyhlídky, které vás nikdy nenechají na pochybách o tom, kde jste se zrovna probudili, a ještě příjemný design, s nímž se můžete cítit tak trochu jako na venkově. A protože k řece i do Central Parku to máte pár kroků, užijete si to tu dvojnásob, jestli rádi běháte.

Pokud na vás nějak působí doporučení celebrit, mrkněte na Instagram Gwyneth Paltrow, která tu nedávno bydlela a náležitě se přitom vyfotila.

 

Kromě toho je tu všechno eko, recyklovatelné a přírodní, na střeše je bazén a hlavně k hotelu patří jedna z nejlepších restaurací v Brooklynu – Osprey. Tu vůbec nejlepší na celém světě najdete taky nedaleko. Jmenuje se  Eleven Madison Park a obrazovou reportáž z ní i s celým menu najdete taktéž v letním čísle tištěného Travel Designu, které vyjde už za necelé tři týdny.

 

1 Hotel Brooklyn Bridge:
1 Hotel Brooklyn Bridge: Suit

1 Hotel Brooklyn Bridge:
1 Hotel Brooklyn Bridge:Suit

1 Hotel Brooklyn Bridge: restaurace Osprey
1 Hotel Brooklyn Bridge: restaurace Osprey

 

Related Stories

Prozkoumejte

Six Senses, Bhútán: 5 nových rezidencí Šesti smyslů ve...

Dlouho se na to čeká a postupně k tomu dochází. Z pěti nových rezidencí...

Instagramová architektura ve městě i v divočině

Výhled jako žádný jiný Současnou kulturu významně ovlivňují...

Potápěčský ráj pro začátečníky i pokročilé

Chcete partnerovi ukázat krásy potápění a přimět ho, aby se do hlubin spouštěl...

Perla v Dubaji

La Perle, Al Habtoor City Už skoro dva...

Sedm dní v Persii

Vstup do paláce Tabatabai v Kášánu. Ve stejném duchu fungují všechny...

Populární kategorie

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno